10. forduló
2012. 11. 12. - 18:30
Budaörs, Budaörs Városi Sportcsarnok

Fejben nem voltunk ott… gól nélkül nem megy

Szinte ismételni tudom az előző fordulókban előfordult hibáinkat. A mérkőzést jól kezdtük, Zeze góljával már az első percben vezetést szereztünk. A következő 19 percben is folyamatosan támadtunk, több játékosunknak is több 100%-os helyzete volt, amit most sem tudtunk gólra váltani. Aztán az öltőzőben ragadtunk és ellenfelünk talált két gól, mellyel már a 23.percben fordított. A fiatal tehetségünk, Sajbán Miki egyenlített, ami nagyon jókor jött gól volt.

A továbbiakban a küszködés ment és rúgtuk a labdát a kapusba, kapufára, de úgy tűnik be voltunk oltva ismételten góllövés ellen. Nagy súllyal bíró, hazai pályán vesztettünk el újabb 3 pontot, nincs még egy csapat, aki ennyiszer meg tudja verni magát és közben kismillió szép helyzetet alakít ki a pályán. Ez az Aramis sajátosság, reméljük még időben megfordul és a bent ragadt gólok kitörnek a következő, egyre fontosabb és nehezebbnél nehezebb rangadókon.

Sajbán Miklós (Aramis SE): Örülök, hogy sikerült NB I-ben is megrúgni az első gólomat, sajnos egy milyen mérkőzésen, ahol vereséget szenvedtünk. A meccsen látszott, hogy melyik a jobb csapat, de nem mindig az tud nyerni. Ha a helyzetkihasználásunk jobb, akkor simán hozzuk ezt a mérkőzést. Az ellenfélnek szerencséje is volt, így nem ide 4:2 lett a vége.

Takó Csaba (Rubeola FC): Nagyon nagy utat tettünk meg, hiszen a 37.másodpercben hátrányba kerültünk, az Aramisnak nagyon sok helyzete volt. Jobban játszottak és jobban fel voltak pörögve, mint mi. Szépen lassan kimásztunk a gödörből és szerencsére sikerült rendezni a sorokat. Mellénk állt a szerencse is, de annak van szerencséje, aki tesz érte. Gratuláció jár a csapatomnak és az Aramisnak is, hiszen egy jó mérkőzést játszottunk.