8. forduló
2012. 10. 29. - 18:30
Budaörs, Budaörs Városi Sportcsarnok

Elvesztegetett pontok

ól kezdtünk a debreceniek ellen, Birinyi értékesítette az egyik helyzetünket, de az első játékrészben rengeteg helyzet maradt kihasználatlanul. Az utolsó percben ráadásul kiegyenlített ellenfelünk, nemhogy több góllal vezettünk, hanem döntetlennel fordultunk.

Ki sem jöttünk a pályára, de már vezetést szereztek a debreceniek, majd növelték előnyüket. Ezek után mi kaparhattunk, persze feszülten játszottunk tovább. Most segített az 5 a 4 elleni játék és az utolsó percekben Zeze és Frank Tomi góljával behoztuk a hátrányt. A 3 pontot nem tudtuk hazai pályán megmenteni, sajnos lobbanékony csapatkapitányunk kiállítása erre a meccsre is hatással volt és hiánya pedig a következőkben lesz. Számunkra fontos és kötelező 2 pont hullott el a DEAC-hoz.

Csopaki István: - Sajnos megint elszórtunk hazai pályán pontokat. Tompának éreztem kissé a csapatot, ennek volt köszönhető, hogy rengeteg gólhelyzetet kihagytunk. A helyzetek alapján gólokkal kellett volna nyerni a találkozót, ehelyett a végjátékban csak vészkapus játékkal sikerült pontot menteni. Úgy érzem, talán még a győzelmet is megszerezhettük volna a végén, de a kiállítás után már nem volt realitása ennek.