rájátszás 2.
2014. 03. 24. - 18:30
Budaörs, Budaörs Városi Sportcsarnok

Remek győzelem itthon

A rájátszás 2. mérkőzésén optimális győzelmet arattunk Budaörsön  - hazai pályán- a rivális Dunakeszi ellen. A vendégek szereztek vezetést és az első játékrészben nem is egyenlítettünk, bár veszélyes támadások minkét oldalról láthatóak voltak. A következő 20 perc csak Aramis gólokat hoztak, a második félidő legelején –Mesterünk- Frank Tomi szerezte az egyenlítő gólt, majd 10percre rá Frank Peti fordította javunkra az eredményt. A FRANKó gólok után is fantasztikusan és sportszerűen jól játszottunk és az éles csatában minden szinten talpon maradtunk.

Helyzetek és izgalmak mindkét csapat részéről megvoltak végig.  A Keszi 5 a 4 elleni játékkal akart fordítani, de jól védekeztünk és kitartásunknak, egységességünknek és Sikur Lalinak köszönhetően nem kaptunk gólt. Az utolsó percben a többször is üres kapura próbálkozás után, -csapatkapitányunk- Némeht Peti erősítette meg a vezetést , így a 3:1-es nyert mérkőzést. A meccs nem okozott csalódást egyetlen futsal rajongónak, vagy ezt a sportágat még nem ismert kitekintőknek sem. Végig kiélezett mérkőzést játszottunk, ahol a fegyelem, a tisztesség és az összeszedettség segített a győzelemhez, a sok munka meghozta újabb gyümölcsét.
A 2 győzelmes, 3 mérkőzéses rájátszáson egyértelműen kellett a győzelem a további esélyek fenntartásához és megerősítéséhez, természetesen lélektani előnyt is adott egy ilyen fantasztikus hazai nyert meccs.

Rendkívül nehéz és sorsdöntő mérkőzés vár ránk pénteken, ráadásul Dunakeszi otthonában. Testileg és lelkileg is nyomasztó mérkőzésre készülünk és szeretnénk bizonyítani, hogy az alázatos futsalba vetett munkánk a legfontosabb meccsen, a győzelemhez elég gólokban is ki tud tűnni, a sok szép futsalos figura és tanult elemek mellett.