2. forduló
2015. 10. 15. - 19:00
Budaörs, Budaörs Városi Sportcsarnok

Megnehezítettük az ETO dolgát

A magyar kupában már a 8 közé jutásért a sokszoros bajnok Győrt fogadtuk. Az egymérkőzéses találkozón nem adtuk könnyen az ETO-nak a továbbjutást, sőt 2:0-ra vezettünk a félidőben és csak hosszabbításban tudtak nyerni. A Budaörsre kilátogatók egy izgalmas futsal mérkőzésnek lehettek szemtanúi, már a 3. percben Boza szerzett vezetést. Támadtad a győriek, de nem találtak kaput, amely jó hálóőrünknek Márknak is nagyban köszönhettünk.

Tíz perccel később újra Aramis gól született, ekkor az ellenfél egyre erőszakosabban játszott, ami el is vette a szerencséjüket. A fordulást követően 8 percig senki nem talált a kapuba, pedig helyzetekben nem volt hiány egyik oldalon sem. Ezt követően 2 percen belül 2 gólt szereztek a vendégek, amellyel egyenlítettek, de ezután sem jött könnyen a fordítás. A 2x20 perc letelt és csak az izgalom nőtt, a gólok száma nem; így jöhetett a 2x5 perc hosszabbítás. A fizikálisan jobb és rutinosabb győriek a 44.percben megszerzett góllal fordítottak. Utána játszottunk vészkapussal is, de az ellenfél jött ki jól ebből, így még 2 gólt szereztek. Ennek köszönhetően újra megvan az esélyük, hogy ugyan nem rendes játékidőben megnyert meccsel, de egészen a kupagyőzelemért meneteljenek.