Felső ház 8.
2016. 04. 18. - 11:45
Budaörs, Hermann Ottó Általános Iskola

U17, Felső ház 8. forduló

Iszonyat harcban és NB II-es felnőtt szinten, az eredmény többszöri megfordításával az utolsó pillanatig izgalmak között zajlott az ETO - Aramis U17-es rangadó, de győzelemmel fejeztük be a mérkőzést Budaörsön. A srácaink hónapok óta edzenek és játsszák a bajnoki meccseiket és már számos esetben bebizonyították, hogy csapatjátékkal és koncentrációval a szép játék mellett eredményesek is tudnak lenni.

Az első félidőben vezetést szereztünk, de a győriek nem csak egyenlíteni, hanem fordítani is tudtak az első 20 percben. Jött is félidőben Zeze mestertől a fejmosás és a taktikán némi változtatás. A szünetet követően 6 percig csak a helyzeteket, sárga és piros lapokat és persze az egyre feszültebb csapatokat, szurkolókat láthattunk, aztán Katona Balázs megtörte a jeget és szépített, majd Pethő Bence egyenlített. Továbbra is jól irányított Zeze és újabb Katona góllal fordítani tudtunk, amely a játékostársai javára legyen írva, hiszen fantasztikusan kiszolgálták őt.

A gól után az ETO vészkapus játékra váltott, nem hiába, gólt is szereztek a kapusuk találatával (4-4). Már csak 3 perc volt hátra a találkozóból, olyan színvonalú játékot láthattunk, hogy sokan tanulhatnánk belőle. A nagyon lelkes játékunk meghozta az eredményét és a 39. percben gólt szereztünk. Tudtuk az utolsó 1 percben még jobban kell figyelnünk és ezt az egy gólos előnyt meg kell tartanunk, azonban még nehezebbé tettük a dolgot, amikor is a gólszerzőnk a meccs lefújása előtt kb. 40 másodperccel szabálytalankodott és bizony második sárgalapját kapta ezzel a meccsen. Ez aztán nem volt semmi, emberhátrányba védekezés és koncentráció és szurkolás a tetőfokon. Sikerült és egy parádés mérkőzésen itthon tartottuk az ETO ellen a 3 pontot.