Strandfoci NB I - alapszakasz 2014

2014. július 20. - 15:33

Az NB I-es BS Plastic Aramis csapatunk idén is beküzdette magát az Országos Strandlabdarúgó legjobb 4 csapata közé. Sok izgalmas és fontos meccseket játszottunk az elmúlt fordulókban. A sokszoros bajnok Goldwin Plus csapatával fogunk játszani a döntőbejutásért.

Hely Csapat M GY D V R.G. K.G. G.K. P
1. Goldwin Pluss - Bodon FC 14 13 0 1 113 55 +58 39
2. ENERGIA SC GYÖNGYÖS 13 12 0 1 125 40 +85 38
3. BONYHÁD BFC 13 7 1 5 112 73 +39 24
4. ARAMIS SE 14 6 0 8 91 72 +19 18
5. Vasas Futsal 14 5 0 9 76 92 -16 15
6. Keresztes Lovagok 13 4 1 8 88 113 -25 15
7. SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE 14 3 1 10 88 110 -22 10
8. GARVITTAX 14 0 0 14 45 183 -138 0

 

Eredmények

2014.07.04. pén. 18:00 Vasas Futsal Goldwin Pluss - Bodon FC 5-9
    19:00 ENERGIA SC GYÖNGYÖS GARVITTAX 11-2
2014.07.05. szom. 14:00 Vasas Futsal ENERGIA SC GYÖNGYÖS 1-9
    15:00 Goldwin Pluss - Bodon FC ARAMIS SE 5-2
    16:00 GARVITTAX Keresztes Lovagok 5-16
    17:00 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ARAMIS SE 5-4
    18:00 Keresztes Lovagok Goldwin Pluss - Bodon FC 3-5
    19:00 GARVITTAX Vasas Futsal 3-8
2014.07.06. vas. 10:00 ENERGIA SC GYÖNGYÖS Goldwin Pluss - Bodon FC 4-6
    11:00 Vasas Futsal Keresztes Lovagok 10-9
    12:00 ARAMIS SE GARVITTAX 12-1
    13:00 Keresztes Lovagok ENERGIA SC GYÖNGYÖS 2-9
    14:00 Goldwin Pluss - Bodon FC GARVITTAX 18-1
    15:00 ARAMIS SE Vasas Futsal 3-5
           
2014.07.18. pén. 18:00 SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE Keresztes Lovagok 7-8
    19:00 BONYHÁD BFC ARAMIS SE 3-5
2014.07.19. szom. 14:00 ARAMIS SE Keresztes Lovagok 10-10
        büntetőkkel 2-3
    15:00 SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE Goldwin Pluss - Bodon FC 2-4
    16:00 BONYHÁD BFC GARVITTAX 16-3
    17:00 ARAMIS SE Goldwin Pluss - Bodon FC 4-9
    18:00 Keresztes Lovagok BONYHÁD BFC 4-6
    19:00 GARVITTAX SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE 4-17
2014.07.20. vas. 10:00 Goldwin Pluss - Bodon FC BONYHÁD BFC 5-2
    11:00 Keresztes Lovagok GARVITTAX 9-4
    12:00 ARAMIS SE SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE 10-9
    13:00 Goldwin Pluss - Bodon FC Keresztes Lovagok 15-6
    14:00 BONYHÁD BFC SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE 12-11
    15:00 GARVITTAX ARAMIS SE 2-20