Strandfoci NB I - alapszakasz 2014
2014. július 20. - 15:33
Az NB I-es BS Plastic Aramis csapatunk idén is beküzdette magát az Országos Strandlabdarúgó legjobb 4 csapata közé. Sok izgalmas és fontos meccseket játszottunk az elmúlt fordulókban. A sokszoros bajnok Goldwin Plus csapatával fogunk játszani a döntőbejutásért.
Hely | Csapat | M | GY | D | V | R.G. | K.G. | G.K. | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Goldwin Pluss - Bodon FC | 14 | 13 | 0 | 1 | 113 | 55 | +58 | 39 |
2. | ENERGIA SC GYÖNGYÖS | 13 | 12 | 0 | 1 | 125 | 40 | +85 | 38 |
3. | BONYHÁD BFC | 13 | 7 | 1 | 5 | 112 | 73 | +39 | 24 |
4. | ARAMIS SE | 14 | 6 | 0 | 8 | 91 | 72 | +19 | 18 |
5. | Vasas Futsal | 14 | 5 | 0 | 9 | 76 | 92 | -16 | 15 |
6. | Keresztes Lovagok | 13 | 4 | 1 | 8 | 88 | 113 | -25 | 15 |
7. | SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE | 14 | 3 | 1 | 10 | 88 | 110 | -22 | 10 |
8. | GARVITTAX | 14 | 0 | 0 | 14 | 45 | 183 | -138 | 0 |
Eredmények
2014.07.04. | pén. | 18:00 | Vasas Futsal | Goldwin Pluss - Bodon FC | 5-9 |
19:00 | ENERGIA SC GYÖNGYÖS | GARVITTAX | 11-2 | ||
2014.07.05. | szom. | 14:00 | Vasas Futsal | ENERGIA SC GYÖNGYÖS | 1-9 |
15:00 | Goldwin Pluss - Bodon FC | ARAMIS SE | 5-2 | ||
16:00 | GARVITTAX | Keresztes Lovagok | 5-16 | ||
17:00 | ENERGIA SC GYÖNGYÖS | ARAMIS SE | 5-4 | ||
18:00 | Keresztes Lovagok | Goldwin Pluss - Bodon FC | 3-5 | ||
19:00 | GARVITTAX | Vasas Futsal | 3-8 | ||
2014.07.06. | vas. | 10:00 | ENERGIA SC GYÖNGYÖS | Goldwin Pluss - Bodon FC | 4-6 |
11:00 | Vasas Futsal | Keresztes Lovagok | 10-9 | ||
12:00 | ARAMIS SE | GARVITTAX | 12-1 | ||
13:00 | Keresztes Lovagok | ENERGIA SC GYÖNGYÖS | 2-9 | ||
14:00 | Goldwin Pluss - Bodon FC | GARVITTAX | 18-1 | ||
15:00 | ARAMIS SE | Vasas Futsal | 3-5 | ||
2014.07.18. | pén. | 18:00 | SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE | Keresztes Lovagok | 7-8 |
19:00 | BONYHÁD BFC | ARAMIS SE | 3-5 | ||
2014.07.19. | szom. | 14:00 | ARAMIS SE | Keresztes Lovagok | 10-10 |
büntetőkkel | 2-3 | ||||
15:00 | SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE | Goldwin Pluss - Bodon FC | 2-4 | ||
16:00 | BONYHÁD BFC | GARVITTAX | 16-3 | ||
17:00 | ARAMIS SE | Goldwin Pluss - Bodon FC | 4-9 | ||
18:00 | Keresztes Lovagok | BONYHÁD BFC | 4-6 | ||
19:00 | GARVITTAX | SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE | 4-17 | ||
2014.07.20. | vas. | 10:00 | Goldwin Pluss - Bodon FC | BONYHÁD BFC | 5-2 |
11:00 | Keresztes Lovagok | GARVITTAX | 9-4 | ||
12:00 | ARAMIS SE | SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE | 10-9 | ||
13:00 | Goldwin Pluss - Bodon FC | Keresztes Lovagok | 15-6 | ||
14:00 | BONYHÁD BFC | SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE | 12-11 | ||
15:00 | GARVITTAX | ARAMIS SE | 2-20 | ||