rájátszás 7.
2013. 05. 06. - 18:30
Budaörs, Budaörs Városi Sportcsarnok

Megfordítottuk ; Roni mesterhármasával

Egy hétvége kihagyásával újra megmérkőztünk MVFC-vel, de most Budaörsön. Pénteken mi uraltuk jobban a játékot, főként az első félidőben, mégis vereséget szenvedtünk. Hazai pályán is folytatódtak a kidolgozott helyzetek, de gólt sokáig nem tudtunk szerezni. Ellenfelünk szerzett vezetést, de még a 20.perben egyenlítettünk Németh Peti góljával.

A második félidő még plusz, nem várt izgalmakat tartogatott. A szünet után a Berettyóújfalu meglendült és mi még fel sem eszméltünk, két góllal vezettek. Tompán játszottunk, kerestük a helyünket, de semmiképpen nem adtuk fel.  A félidő felénél járhattunk, amikor Roni szép találatával újra esélyt láttunk, legalább az egyenlítésre. A vendégek 5.szabálytalanságának összegyűjtése miatt, büntetőrúgáshoz jutottunk. Roni itt sem cécózott, egyértelműen kaput talált. Az igazi hajtás most kezdődött, támadtak a vendégek és az Aramis is, lehetőség akadt mindkét csapatnál, a Mezei-Vill  5 a 4 elleni játékkal is próbálkozott. Az utolsó percben óriási hajrá volt, Sikur Lali nem csak kapuját védte, de előre is megindult. Támadása közben a földre esett, így a játékvezetők újabb büntetőt fújtak be. Roni most is értékesítette ezt, és ezzel 1:3-ról 4:3-ra fordította a találkozót, a mesterhármasa segítségével.

Emlékezetes mérkőzés volt a csapatoknak és a nézőknek egyaránt, nagyon örülünk, hogy kétgólos hátrányból tudtunk fordítani az ezüstérmes ellen.

Reméljük ez plusz erőt ad a következő fontos mérkőzésekhez.