Utánpótlás hírek

2017. július 13. - 21:26

Ezüstérmet szereztünk a Pest megyei 4-es döntőn. Az első mérkőzésen a Pestszentimre II-es csapatával játszottunk a döntőbe jutásért, ahol sikeresen meneteltünk. A döntőben megint a Dabassal kellett megmérkőznünk, jó meccset láthattunk. Nehezen bírt a két csapat egymással, az ellenfélnél a rutin, míg nálunk a lelkes munka dominált, 2:3-as végeredménnyel zárult a mérkőzés.

2017. július 07. - 21:11

Jól folytattuk a Pest megyében való menetelést, az első mérkőzésen a Gödi brigáddal játszottunk, ahol hamar elkezdtük a gólszerzést. Hálóőreink jó formájának is köszönhető volt, hogy a sok szerzett gól mellett 10:1-es eredményt tudtunk produkálni. Aztán következett a Dabas mérkőzés –az egyesületünk által megtanított volt Aramisos srácok- jöttek szembe.

2017. július 04. - 21:43

Pest megyei strandfoci 1. fordulója úgy alakult, hogy sajnos nem tudtunk tovább jutni. Ügyesek voltak a srácok, a csapat java csak idén kezdte ezt a sportágat és zömében fiatal játékosokkal álltunk ki és a szerencse sem állt mellénk.

2017. július 03. - 20:11

Az U19-es strandfoci mostani szezonja nem kezdődött zökkenőmentesen, hiszen a bajnokság kezdete előtti napokban a tavalyi bajnok csapatunk nagy része egyéb csábító okok miatt eligazolt. Így a benevezett csapatunkba új játékosokat kellett keresni, akiknek nem volt sok idejük megtanulni azt, amit az előző játékosok képzést kaptak az Aramisnál.

2016/17
U20
Döntő, 2. forduló
2017. június 04. - 18:16

Az U20-as Aramisos srácok triplán arattak egy bajnoki cím behúzásával. Egyrészt bebizonyították, hogy a futsalt milyen szépen lehet játszani és aranyérmet szerezni.

2016/17
U17
2017. június 04. - 13:51

Az U17-es Aramisos fiataloknak nagy gratuláció jár az országos 4. helyért, lehetett volna jobb és rosszabb is, mert egy nehéz szezon van mögöttük. Több sérülés és nagypályás elcsábítás jellemezte ezt a korosztályunkat. Akik egész évben küzdöttek, hogy az országos 4-es döntőbe kerüljenek és ott mindenki odatette legjobb tudását, ők dicséretet érdemelnek.

2016/17
U20
Döntő, 1. forduló
2017. június 03. - 16:22

Szombaton a döntőbejutásért a Veszprém csapata ellen mérkőztünk meg, ahol az első félidőben félgőzzel mentünk. A szünetben átbeszélve a hibákat, felébredtünk és elkezdtünk helyzeteket kialakítani, amiket gólokra váltottunk. Egy lazább mérkőzést igyekeztünk kialakítani, hogy döntőbe kerüljünk, de ne fáradjunk el másnapra, a terv teljesült.

2016/17
U17
2017. június 03. - 15:56

Szombaton az elődöntőbe a bajnok ETO-val kerültünk össze, ahol az Akadémia és a heti 7-8 edzésük ellenére felvettük velük a versenyt. Sőt egy jól kitalált vészkapus játékból vezetést szereztünk ellenük az első percben, az első félidőben tudtak egyenlíteni, aztán a szünetre 1 gólos hátránnyal mentünk pihenni.

2017. május 20. - 22:33

A 2016-17-es szezonban az U17-es és U20-as bajnokság 20.fordulója után az fiatalabbak 2.helyen az U20-asok pedig a keleti csoport első helyén jutottunk be az országos futsal 4-es döntőbe. Nehéz csaták várnak mindkét korosztályban, meglátjuk a szezon végén ki mire lesz képes a kiélezett mérkőzéseken.

A versenykiírás szerint a program a következőképpen alakul:

2016/17
U20
20. forduló
2017. május 14. - 12:18

A bajnokság utolsó fordulójára kevesen tudtunk elmenni, de csere nélkül és sok vészkapus játékot alkalmazva jó játékot mutattunk. Az első félidőben bebiztosítottuk a győzelmet, a szünet utáni játékban már több hibával játszottunk a fáradtság miatt.

2016/17
U17
20. forduló
2017. május 12. - 16:18

Nehezen, az ellenfél vezetésével indult a mérkőzés. A második félidőt döntetlen eredménnyel kezdtük. Az áttörést az utolsó 10 perc hozta, amikor koncentráltabban tudtunk játszani és ellenfelünket is lefárasztottuk, így az utolsó fordulóban megszereztük a kötelező 3 pontot.

2016/17
U20
19. forduló
2017. április 24. - 18:04

Egy olyan meccset játszottunk, amiről jobb nem is beszélni, csak a hibákat javítani. Küzdős meccsen ellenfelünk átgázolt rajtunk és már az első félidőben több gólos vezetést szerzett. A szünetet követően kicsit feljöttünk -a vészkapus játékot alkalmazva-, de a Vasas-Fradiban többen a gólszerző cipőjüket hozták és a második félidőben is felülkerekedtek rajtunk.

2016/17
U17
19. forduló
2017. április 24. - 17:56

Nem sikerült a győzelem és a helyzetek befejezése sem. Az első félidőben borzalmas helyzetkihasználással és több kapufával játszottunk, ami mellett ellenfelünknek több lehetőséget adtunk a könnyebb gólszerzésre és ezt ki is használták. A 8. percben 2:0-s előnyre tett szert a Vasas-FTC, próbáltunk ebből felállni, de szépítés után a vendégek hamar válaszoltak.

2016/17
U17
18. forduló
2017. március 27. - 17:56

Hullottak a gólok mindkét oldalon, az első félidő nagy részében mi játszottunk jobban és a 3 kapufa után 3 gólt is bezsebeltünk. A további percekben is hajtós mérkőzést láthattunk 5:3-s vezetéssel fordultunk. A szünet után nem jöttünk ki az öltözőből és a Rubeola másfél perc alatt 2 gólt szerzett, majd pár perc múlva fordítani is tudott.

2016/17
U20
18. forduló
2017. március 19. - 19:03

Rengeteg gólos meccsen érthetetlen vereséget szenvedtünk. Jól kezdtünk és a félidőben 2 gólos vezetéssel mentünk be. A fordulást követően is mi szereztünk gólt, aztán a 23. perctől kezdve valami megbomlott és sorra kaptuk a gólokat a Rubeolától. Nemhogy egyenlíteni tudtak, de többgólos előnyre tettek szert a nagyobb hátrányuk után.

2017. március 12. - 18:49

Egy 16 csapatos U11-es futsal tornán vettünk részt Tolnán. A 4. helyet szereztük meg és a legjobb kapus díjat Szabó Flórián érdemelte ki.  A csoportban 3 mérkőzést játszottunk. A Tolna lány és fiú csapata, és a Szekszárd gárdája ellen győztünk, így csoportelsőként mentünk tovább.

2016/17
U20
17. forduló
2017. március 06. - 11:26

Az első félidő első részében az öltözőben maradtunk, ugyan hamar potyogtak a gólok a 8. percben tudtunk egyenlíteni, de ekkor már 4:4-es eredmény volt. Rendesen kinyílt a gólzsák, de csak a második játékrész találatai hozták meg a kötelező győzelmet.

2016/17
U17
17. forduló
2017. március 06. - 11:20

A gólzáporos mérkőzés kiegyenlítetten kezdődött, ahogy megszereztük a vezetést ellenfelünk egyenlített, majd fordítani is tudott. A 16. percben kezdtünk el felébredni és játszani, ami meg is hozta a gyümölcsét és onnantól kezdve ezt nem is engedtük ki a kezünkből.

2016/17
U20
16. forduló
2017. február 20. - 12:17

Gólszegény nyögvenyelős mérkőzésen hoztuk a kötelező győzelmet. Az első játékrész felénél szereztünk meg a vezetést Mányi Domi góljával. Az MVFC  is sok támadást intézett felénk, de gólt nem szereztek belőle. A következő 20 percben is a játék volt előtérben, majd a 36. percben biztosította a győzelmet Katona Balázs gólja.

2016/17
U17
16. forduló
2017. február 20. - 11:37

Tétmeccsen hátrányból fordítottunk, mégsem tudtunk az utolsó 20 másodpercben koncentrálni és eladott labdából ellenfelünknek adtunk gólpasszt és engedtük megnyerni az MVFC-nek a rangadót. Az 5. percben már 2:0-s hátrányba kevertük magunkat.