Utánpótlás hírek

2018. július 27. - 10:17

Gyönyörű eredmény, hogy az országos középdöntőig eljutottak a fiatalok, akik idén kezdtek ismerkedni a strandfocival. Az első mérkőzésen LUA csapata ellen mérkőztünk meg, ahol hamar gólt kaptunk, majd sorra kapufákat rúgtunk. A kihagyott helyzetek újabb bajai gólokat hoztak, miközben a „pálya is borult” sajnos a játékvezetés szempontjából.

2018. július 19. - 21:07

Nagy siker, hogy az először indult 13-14 éves srácok a Pest megyei 4-es döntőig eljutottak és a 2. hely megszerzésével az országos középdöntőbe kvalifikáltuk magunkat. Az első mérkőzésen a jól felkészített Nagykáta ellen játszottunk, ahol hamar szereztünk gólt az első és a második harmadban is. A jó kezdésnek köszönhetően az önbizalom is nőtt és nyugodtabban folytattuk.

2018. július 17. - 22:48

Az első meccsen újra a 5 Stars csapatával hozott össze a sors, az első fordulóban büntetőkkel győztek le, most pedig a hosszabbítás hozott nekik győzelmet. Pest megyei 3. helyen végeztünk. Kiélezett küzdelem volt, végig futottunk az eredmény után. Mindkét csapat nagyon akart, az utolsó percben szereztük az egyenlítő gólt.

2018. július 17. - 21:32

Egy meccsen nem tudtunk koncentrálni és elúszott rajta a fiatalok által kitűzött cél, így „csak” a Pest megyei bronzéremig jutottunk a megyei 14 induló csapatból. Az ellenfelünk késve érkezett az elődöntőre, majd a kezdőrúgásból gólt szereztek. Sajnos ez megviselt minket és szétestünk. Ezek után több kapufa és egy bepattant kapott gól is nehezítette a helyzetet.

2018. július 16. - 19:47

Újabb 3 megmérettetésből 3-at teljesítettünk jól, kezdésként a Csep-Góllal csaptunk össze, ahol sikerült az első harmadban nagyobb arányú vezetésre szert tennünk. A második harmadban jött fel ellenfelünk, de az utolsó percek is Aramis uralta játékot és gólokat hoztak. A Gödöllő ellen szintén jól kezdtünk, ami a kevés gólos meccsen meghatározó volt a győzelemhez.

2018. július 13. - 22:19

A KISE ellen az első és második harmadban alapoztuk meg a 3 pont elhozatalát, dekoncentráltan kezdtünk. A Kistarcsa ellen voltak hullámvölgyeink, ellenfelünk összeszedettebb taktikát alkalmazva megérdemelten nyert. A Csep-Gól csapatával egy jót játszottunk, láthattunk 1-2 strandfoci elemet, végig vezettünk és ezt meg is tartottuk.

2018. július 12. - 21:23

A negyeddöntő igencsak szélsőséges mérkőzéseket hozott Nagykátán. Először Gödöllővel játszottunk, jól kezdtünk és nem engedtük ki a vezetést egyszer sem a kezünkből. A Piliscsaba kedvetlen játéka nem tudott mást hozni, mint számunkra nagyarányú győzelmet. A Nagykáta mérkőzésen ellenfelünk kezdett jobban, 2:0-s vezetésre tettek szert, majd a 27. percben fordítottunk.

2018. július 10. - 19:41

A csapat egy része már 1-2 éve megszerette a strandfocit, így idén is jókedvvel vágtunk neki a küzdelmeknek. Az első fordulóban a Puebla csaptával kezdtünk, ahol sokáig fej-fej mellett haladtunk, de sikerült az utolsó gólt nekünk szerezni, amivel a győzelmet is bezsebeltük. A következő meccsen a jól ismert Törökbálinttal játszottunk, jó játékot mutattak a csapatok.

2018. július 09. - 18:18

A csapat többsége már tavaly megszerette a strandfocit, így idén nagy vágyakkal vágtunk neki a küzdelmeknek. Az első fordulóban a Törökbálint ellen játszottunk, ahol több gól és szép megoldások mellett győzelmet arattunk. A Csep-Gól csapatával könnyebb dolgunk volt és a győztes meccs után csoportelsőként meneteltünk tovább.

2018. július 07. - 15:08

A középdöntőn először Kistarcsával kellett megmérkőznünk, mindenki odatette magát, de kiemelkedően teljesített Szücs Barni és Berkes Gabesz. A Nagykáta I. csapata ellen jó mérkőzést játszottunk, vezetést szereztek, de egyenlítettünk, majd ők tudtak egyenlíteni. Az utolsó percekben tudtunk fordítani és a fontos 3 pontot megszerezni.

2018. július 05. - 20:49

A középdöntőre érkezve jól kezdtünk az Aranyszarvas ellen, majd a második mérkőzésen hamar 2:0-s vezetést szerzett ellenfelünk. Szépítettünk, játszottunk a tanultakat betartva tovább, de nem tudtunk egyenlíteni. Az Újhartyán csapata újabb 3 gólt szerzett, de a kicsik nem adták fel 1:5-nél sem. A következő 3 percben 3 gólt szereztünk és felhoztuk magunkat, de sajnos egyenlíteni nem tudtunk.

2018. július 03. - 19:38

Először kóstolhatott bele ez a korosztályunk is a strandfoci szépségeibe és milyen jól is tették. Az első mérkőzésen vezetést szereztünk Jász Gery góljával, majd ellenfelünk fordítani tudott. Jött a szépítés, de újra a Kelen volt eredményes. Az utolsó percekben ráéreztünk az ízére és a csapatmunka meghozta hatását, Berkes Gabesz 5 gólja nemcsak egyenlítést hozott, hanem győzelmet is.

2018. július 03. - 18:59

A kicsik először mérettettek meg a homokon, az első fordulóban a 3 mérkőzésből 3 győzelmet szereztünk. A strandfoci sajátosságaiból 1-2 dolgot már bevetve kezdtünk egy erős ellenfélle, a Csep-Góllal. Az első pár percben fej-fej mellett haladtunk, majd ellenfelünk meglendült 2 góllal. A következő percekben szépen lassan szépítettünk, majd a vezető és egyben győztes gólt is megszereztük.

2017/18
U20
26. forduló
2018. június 02. - 21:33

Az egész bajnokságban nagyon hullámzó teljesítményt tudtunk nyújtani 1-1 fordulóban, ráadásul 1-1 félidőben is. A sok ingadozásnak az eredménye a tabellán a 13-ból a 9. helyet jelentette most nekünk. Az utolsó mérkőzésre sérülések és nagypálya miatt csere és kapus nélkül érkeztünk, egyértelmű volt ellenfelünk győzelme.

2017/18
U17
26. forduló
2018. június 02. - 19:11

Az utolsó forduló is jól tükrözi az U17-es brigádunkat, akik mindig nagyot küzdve szívből játszottak. A 13 csapatos bajnokságban a 6. helyen sikerült végezni. Nem volt olyan meccs, hogy akár 5-en vagy 14-en érkezve egy adott fordulóra ne tettek volna meg mindent lelkesen.

2017/18
U17
25. forduló
2018. május 27. - 20:47

Extrákkal nem telitűzdelt, a bajnokság vége felé járó mérkőzésen szereztünk magabiztos győzelmet. A bőnyiek kevesen tudtak érkezni, a csapatok szépen játszottak egymást tisztelve. A második félidőben több helyzetet használtunk ki.

2018. május 27. - 20:11

Ezüstéremmel zártuk az őszi-tavaszi rendszerű BLSZ első ízben kiírt egész éves bajnokságot a 10 csapatból. Az egész éves rendszeres edzéseken és bajnokság alatt rengeteget fejlődtünk, a sok versenylehetőség több rutint adott a kicsiknek. A tavaszi fordulók alatt magabiztosabban teljesítettünk és több dolgot bátrabban, pontosabban tudtunk megoldani.

2017/18
U20
25. forduló
2018. május 27. - 20:03

A bajnokság vége felé járunk már, a bőnyiek csere nélkül tudtak kiállni. Hamar elkezdtük a helyzeteket gólra váltani és mindenféle idén tanult variációkat alkalmazni a mérkőzésen. Nagyarányú győzelem lett a vége a találkozónak.

2018. május 20. - 19:33

Az első mérkőzésen sokáig nem született gól a Cső-Montage ellen, majd 1 góllal sikerült megnyernünk a találkozót. A Hidegkút ellen nagyon rosszul kezdtünk, sok hibával játszottunk. Ellenfelünk ezt gólokkal büntette és 4:0-s vezetésre tettek szert. A 20. percben ébredtünk és kezdtünk játszani, gólokat szerezni, de ez már késő volt és csak 3:4-re tudtunk szépíteni.

2018. május 19. - 21:30

Az utolsó előtti fordulóban még nagy csaták folytak és több csapatnál megmutatkozott a hónapok alatt folytatott munka. Az első mérkőzésen Frank mester kéréseinek megfelelően szép kidolgozott helyzetekből szereztünk gólokat és biztos győzelmet a Városgazda ellen.