Utánpótlás hírek

2017. október 15. - 22:15

Az első mérkőzésünk sajnos elmaradt, mert az ELTE csapata ismét nem jött el. A szintén csak 1 mérkőzést játszó Hidegkúttal kezdtük egy barátságos játékkal. Következett a fordulóban kiírt éles meccs a Kispest csapatával, ahol az utolsó percben tudtunk egyenlíteni. Ellenfelünk kezdett jobban, a helyzetink kimaradtak, de az első félidőben szépítettünk Láng Berci találatával.

2017/18
U20
2. forduló
2017. október 08. - 20:27

Egy gólzáporos, adok-kapok és megnyert, mégis 0 ponttal zárult mérkőzésen vagyunk túl. Nehéz feldolgozni egy olyan meccset, ahol élvezetes játékkal 4:0-ra vezetünk, majd szétesés jön és a félidőben csak 1 gólos előny marad. Az indulatok a pályán és a nézők között is fokozódott és az ellenfél meg fordított. A koncentráció elfogyott és a lehetőséget nem tudtuk kihasználni.

2017/18
U17
2. forduló
2017. október 08. - 19:15

Kevéske kellett a döntetlenhez, Nagy Tomi góljával kezdtük a lendületes mérkőzést. Az egyenlítést az ellenfélből a 6 évig Aramisnál nevelkedő Bertalan Marci szerezte. A további percek is nagy iramot diktáltak mindkét csapat oldaláról, majd kevésbé sikerült koncentrálni és 2 gólt kaptunk a szünet előtt.

2017/18
U20
1. forduló
2017. október 01. - 22:26

A tavalyi döntő két csapata küzdött meg egymással a 2017/18-as szezon országossá vált bajnoki első mérkőzésén, azonban a tavalyi bajnok csapat Aramisban a játékosok többsége és az edző is kicserélődött. A hazaiak kezdtek góllal, de azonnal válaszoltunk rá Fekete Olivér gyönyörű találatával.

2017/18
U17
1. forduló
2017. október 01. - 21:26

A 2017/18-as szezon országos bajnokságában a tavalyi bajnok ETO-hoz érkeztünk, ahol nagyon hajtós és jó játékot mutatva, szívből jól játszottunk. Szrnka Benedek góljával szereztünk vezetést, azonban hamar válaszoltak a hazaiak.

2017. október 01. - 19:19

Az első mérkőzésen a REAC csapata várt ránk ellenfélként, ahol hamar kinyílt a gólzsák. A kicsik élvezetes és jó játékot játszottak, amivel az első félidőben eldöntötték a meccset. A második játékrészben több dolgot gyakoroltunk és a gólgyártást sem hagytuk abba, a nagyobb arányú győzelem önbizalmat és plusz lendületet adott Frank mester piciny csapatának.

2017. szeptember 24. - 21:19

Vasárnap megrendezésre került az első BLSZ-es futsal U13 egész éves bajnoki sorozat ’A’ és ’B’ csoportra osztva, a sok jelentkező egyesületnek köszönhetően. Az első ilyet is az ARAMIS szervezte, a 4 mérkőzésből több küzdelmet és rátermett játékosokat láttunk (sajnos az ELTE csapata nem jött el, így 2 mérkőzés elmaradt).

2017. szeptember 17. - 20:26

Vasárnap megrendezésre került az első BLSZ-es futsal U11 bajnoki sorozat. Az első ilyet az ARAMIS szervezte, a 10 mérkőzésből rengeteg nagy csatát és ügyes megoldásokat láttunk. Az Aramisos picúrok az első mérkőzésen egy Aramis - Cső örökrangadóval kezdtek, ahol a vártnak megfelelően színvonalas futsalt láthattunk.

2017. július 26. - 21:34

Az országos középdöntőbe bejutva jöttek a még nagyobb megpróbáltatások, ahol ráadásul U16-os fiatal játékosokkal megtűzdelve tudtunk kiállni. Első mérkőzésen az elmúlt években is jól szereplő Siófok ellen kellett játszanunk. Az első harmadban még tartottuk az iramot és szép játékot láthattunk mindkét féltől.

2017. július 13. - 21:26

Ezüstérmet szereztünk a Pest megyei 4-es döntőn. Az első mérkőzésen a Pestszentimre II-es csapatával játszottunk a döntőbe jutásért, ahol sikeresen meneteltünk. A döntőben megint a Dabassal kellett megmérkőznünk, jó meccset láthattunk. Nehezen bírt a két csapat egymással, az ellenfélnél a rutin, míg nálunk a lelkes munka dominált, 2:3-as végeredménnyel zárult a mérkőzés.

2017. július 07. - 21:11

Jól folytattuk a Pest megyében való menetelést, az első mérkőzésen a Gödi brigáddal játszottunk, ahol hamar elkezdtük a gólszerzést. Hálóőreink jó formájának is köszönhető volt, hogy a sok szerzett gól mellett 10:1-es eredményt tudtunk produkálni. Aztán következett a Dabas mérkőzés –az egyesületünk által megtanított volt Aramisos srácok- jöttek szembe.

2017. július 04. - 21:43

Pest megyei strandfoci 1. fordulója úgy alakult, hogy sajnos nem tudtunk tovább jutni. Ügyesek voltak a srácok, a csapat java csak idén kezdte ezt a sportágat és zömében fiatal játékosokkal álltunk ki és a szerencse sem állt mellénk.

2017. július 03. - 20:11

Az U19-es strandfoci mostani szezonja nem kezdődött zökkenőmentesen, hiszen a bajnokság kezdete előtti napokban a tavalyi bajnok csapatunk nagy része egyéb csábító okok miatt eligazolt. Így a benevezett csapatunkba új játékosokat kellett keresni, akiknek nem volt sok idejük megtanulni azt, amit az előző játékosok képzést kaptak az Aramisnál.

2016/17
U20
Döntő, 2. forduló
2017. június 04. - 18:16

Az U20-as Aramisos srácok triplán arattak egy bajnoki cím behúzásával. Egyrészt bebizonyították, hogy a futsalt milyen szépen lehet játszani és aranyérmet szerezni.

2016/17
U17
2017. június 04. - 13:51

Az U17-es Aramisos fiataloknak nagy gratuláció jár az országos 4. helyért, lehetett volna jobb és rosszabb is, mert egy nehéz szezon van mögöttük. Több sérülés és nagypályás elcsábítás jellemezte ezt a korosztályunkat. Akik egész évben küzdöttek, hogy az országos 4-es döntőbe kerüljenek és ott mindenki odatette legjobb tudását, ők dicséretet érdemelnek.

2016/17
U20
Döntő, 1. forduló
2017. június 03. - 16:22

Szombaton a döntőbejutásért a Veszprém csapata ellen mérkőztünk meg, ahol az első félidőben félgőzzel mentünk. A szünetben átbeszélve a hibákat, felébredtünk és elkezdtünk helyzeteket kialakítani, amiket gólokra váltottunk. Egy lazább mérkőzést igyekeztünk kialakítani, hogy döntőbe kerüljünk, de ne fáradjunk el másnapra, a terv teljesült.

2016/17
U17
2017. június 03. - 15:56

Szombaton az elődöntőbe a bajnok ETO-val kerültünk össze, ahol az Akadémia és a heti 7-8 edzésük ellenére felvettük velük a versenyt. Sőt egy jól kitalált vészkapus játékból vezetést szereztünk ellenük az első percben, az első félidőben tudtak egyenlíteni, aztán a szünetre 1 gólos hátránnyal mentünk pihenni.

2017. május 20. - 22:33

A 2016-17-es szezonban az U17-es és U20-as bajnokság 20.fordulója után az fiatalabbak 2.helyen az U20-asok pedig a keleti csoport első helyén jutottunk be az országos futsal 4-es döntőbe. Nehéz csaták várnak mindkét korosztályban, meglátjuk a szezon végén ki mire lesz képes a kiélezett mérkőzéseken.

A versenykiírás szerint a program a következőképpen alakul:

2016/17
U20
20. forduló
2017. május 14. - 12:18

A bajnokság utolsó fordulójára kevesen tudtunk elmenni, de csere nélkül és sok vészkapus játékot alkalmazva jó játékot mutattunk. Az első félidőben bebiztosítottuk a győzelmet, a szünet utáni játékban már több hibával játszottunk a fáradtság miatt.

2016/17
U17
20. forduló
2017. május 12. - 16:18

Nehezen, az ellenfél vezetésével indult a mérkőzés. A második félidőt döntetlen eredménnyel kezdtük. Az áttörést az utolsó 10 perc hozta, amikor koncentráltabban tudtunk játszani és ellenfelünket is lefárasztottuk, így az utolsó fordulóban megszereztük a kötelező 3 pontot.