Hírek

2021. május 14. - 14:14

Szélsőséges gondolatok kavarognak az Aramis háza táján, hiszen oldalakat tudnánk írni Magyarország futsal megteremtőjéről, az Aramisról. A hazánkban valaha kiírt összes NB I-es futsal bajnokságban az egyetlen egyesület az Aramis, aki a kezdetektől mindig NB I-es egyesületként vett részt; most sajnos eljött a kiesés, 23 év után.

Egy legenda megtört.

2021. május 03. - 11:09

A sportrendezvényen nézőként a koronavírus ellen védett személy, valamint a felügyelete alatt lévő tizennyolcadik életévét be nem töltött személy, abban az esetben vehet részt, ha a mérkőzés kezdetét megelőző beléptetési időben:

2021.05.03. 19:00 - 19:30

a rendeletben meghatározott módon igazolja jogosultságát.

2020/21
18. forduló
2021. február 16. - 10:03

Az alapszakasz utolsó fordulójában a Dunaferrhez látogattunk, részletek hamarosan.

2020/21
17. forduló
2021. január 24. - 14:01

Az Újpest vendégeként küzelmes mérkőzésen az utolsó percekben mentettük döntetlenre a meccset, részletek hamarosan.

2020/21
16. forduló
2021. január 16. - 14:00

A listavezető Haladást fogadtuk hazai pályán, részletek hamarosan.

2020/21
15. forduló
2021. január 12. - 08:59

Az új év első mérkőzésén Veszprémbe látogattunk, ahonnan sajnos vereséggel távoztunk. Részletek hamarosan.

2020/21
13. forduló
2020. december 31. - 14:27

Az év utolsó mérkőzésén a 13. fordulóból elmarad mérkőzésünket pótoltuk az FTC-Fischer Kílma vendégeként, részletek hamarosan.

2020/21
14. forduló
2020. december 21. - 10:28

Kétszer is kétgólos előnyből szenvedtünk nem érdemelt vereséget hazai pályán a DEAC ellen. Nehéz erről a meccsről írni, mert az akarat, a helyzetek is megvoltak az Aramis részéről, mégis az ellenfél vitte a 3 pontot. Három perc alatt 2 gólos vezetésre tettünk szert, de hamar jött a debreceni szépítés. Cingi parádés gólja újra 2 gólos előnyt jelentett.

2020/21
9. forduló
2020. december 06. - 21:16

Gól- és sárgalapzáporos elmaradt meccsen játszottunk Budaörsön a Dunaferr ellen. Nem kezdtünk jól és a lelkes Dunaújvárosi fiatalok ezt ki is használták, 2 gólos előnyre tettek szert. Rendeztük a sorainkat, majd egyenlítettünk a szünet előtt. A második félidőben Fischer Zsiga góljával tudtunk fordítani.

2020/21
12. forduló
2020. december 01. - 19:29

Végig a kezünkben tudtuk tartani a mérkőzést a Nyírgyulaj csapata ellen. Mindkét brigád játszotta a saját kis játékát, sokáig találat nélkül. A vezető gólt az u20-as Juhász Donát hozta meg, ami lendületet adott. Pár perc múlva már a szintén fiatal Moga Edi találatát láthattuk, így nyugodtabban mehettünk a szünetre.

2020. november 25. - 20:50

A FUTSAL NB I.  10. forduló, az alapszakasz visszavágó fordulói, megkezdődtek. Az összes mérkőzésének részleteit és nyilatkozatait meg tudjátok tekinteni  YouTube linkeken.

Megnézhető az Aramis - Berettyóújfalu mérkőzés is, ahol  külföldi és magyar gólok egyaránt láthatóak. Ellenfeleink összecsapásai is tartogatnak izgalmakat és szép megoldásokat...

2020/21
11. forduló
2020. november 24. - 15:20

Magyar fiatal Aramisosok jó játéka, mégis a külföldiekkel telitűzdelt Kecskemét győzelme. Akaratteljes és példaértékű hozzáállást hoztak Moga mester fiataljai, bár a hiba és több külső körülmény is nehezítette a dolgunkat. Jó védekezés és biztatás mellett több nagy helyzetet hagytunk ki, illetve dőlt a pálya a más nemzetiségű hazaiak felé.

2020/21
10. forduló
2020. november 17. - 18:26

Megkezdődtek az alapszakasz visszavágó fordulói, a Berettyóújfalut fogadtuk. Az első félidőben jól védekeztünk, összeszedett játékot mutattunk, sokáig 0:0-s eredménnyel. Összességében pozitívnak ítéljük meg a mai mérkőzésen való teljesítményünket az MVFC ellen, de a gyorsan kapott gólok elkerülését még orvosolni kell.

2020/21
2. forduló
2020. október 24. - 15:17

Továbbjutottunk a kupában, ahol a 2. félidő eleji formánk és góljaink hozták a győzelmet. Az első félidőben vezetést szereztünk, de a BAK hamar egyenlített és 2 gólos előnyre tett szert. A szünet előtt még tudtunk egyenlíteni. A mérkőzésen újabb 2 fiatal u17-es játékosunk mutatkozhatott be, Lévai Dániel és Kókai Bence.

2020/21
7. forduló
2020. október 20. - 20:40

Kétszer is vezettünk Szombathelyen, majd beleszaladtunk egy nagyarányú vereségbe. Rendkívül jól összerakott Haladáshoz érkeztünk, ahol az elején fiatal csapatunk lelkesen játszott és vezetést szerzett Pap Bence a csapatnak. Ugyan hamar jött a hazai egyenlítés, majd Moga Edi gólja újra vezetéshez jutatott (2:1).

2020. október 15. - 10:10

A FUTSAL NB I.  6. forduló összes mérkőzésének részleteit és nyilatkozatait meg tudjátok tekinteni  YouTube linkeken.

Megnézhető az Aramis - Veszprém mérkőzés, ahol láthatunk nagy  helyzeteket, 'gólokat és u17-es fiatalunk Pap Zsombor Pepe  NB I-es bemutatkozóját is. Ellenfeleink összecsapásai is tartogatnak szép gólokat.

2020/21
6. forduló
2020. október 10. - 19:27

A Veszprémiek kezdtek jobban, az Aramisban nevelkedett és 7évet töltött Pál Patrik góljával. Pár percre rá csapatkapitányunk Boznánszky Gábor Boza egyenlített, de örülni sem volt időnk és újra vezetéshez jutott ellenfelünk. Sok hibával játszottunk, ráadásul sérült játékosaink is akadtak a mérkőzésen.

2020/21
5. forduló
2020. október 03. - 15:10

Rossz helyzetkihasználás jellemezte a mérkőzést, főként az első félidőt a szép játék mellett. Példamutató csapatmunka és küzdés volt, azonban többször önbizalomhiányban szenvedtünk. Fiataljaink is kerültek lövőhelyzetbe, amit megannyiszor lepasszoltak. A 0:0-s fordulás nem nekünk kedvezett.

2020/21
4. forduló
2020. szeptember 29. - 14:09

Nehéz és rossz kezdés; bíztatás és bizalom; fantasztikus egyenlítés, jó taktika és parádés győzelem jellemezte tegnap a hazai mérkőzésünket a Fradi ellen. A mérkőzés 3. percében 2 gólt kaptunk az Aramisban nevelkedő Bogesztől, meg voltunk zavarodva. Moga mester hamar időt kért, hogy rendet tegyen a fejekben.

2020. szeptember 24. - 09:24

Többek között a Nyírgyulaj -  Aramis mérkőzést, ahol láthatunk nagy védéseket és helyzeteket, 'üres kapus' gólt. Ellenfeleink összecsapásai is hoztak izgalmakat, szép gólokat.