Hírek

2020. március 16. - 15:56

Tájékoztatunk Mindenkit, hogy a kialakult helyzetre való tekintettel, az alábbi felelősségteljes döntést hozta meg vezetőségünk.

2020. március 16-tól kezdődően, határozatlan ideig, az Aramis SE Futsal csarnok zárva tart.

Egyesületünk sportolói (összes korosztály, beleértve felnőtt csapatunkat is) edzéseit és mérkőzéseit a mai nappal felfüggesztjük.

2020. március 15. - 19:26

Az MLSZ és az MLSZ Megyei Igazgatóságok által szervezett országos és megyei utánpótlás (összes korosztály) bajnokságok  2020. március 16-től kezdődően határozatlan időre felfüggesztésre kerülnek.

2020. március 12. - 10:46

Valamennyi NB-s, megyei (budapesti), férfi, női, felnőtt, utánpótlás nagypályás és futsal labdarúgó bajnokságban szereplő sportszervezet képviselője részére.

2019/20
Felső-ház 2.
2020. március 10. - 16:31

Ki-ki mérkőzésen visszajöttünk 2:0-ról, sőt megfordítottuk a mérkőzés eredményét, mégis vitte a Fradi a 3 pontot. Fáradtabban és dekoncentráltabban tudtunk játszani a várthoz képest. Az első félidőben több helyzet kihagyása mellett egy befújt büntetőt is elvettek tőlünk, játékvezetői felülbírálás után. Vészkapus játékra váltottunk, amihez bátorság is kellett. A 13.

2019/20
Felső-ház 1.
2020. március 03. - 19:29

A mérkőzés kezdete előtt gratuláltunk a Haladásnak a Kupagyőzelemért, majd kezdetét vette egy jó mérkőzés. Az első félidőben koncentrált és szép játékot mutatva teltek a percek, a csapat fiatal tagjai is ismét bizonyítottak. Mindkét oldalon akadtak helyzetek, bár a hazaiak több támadást tudtak intézni.

2019/20
18. forduló
2020. február 15. - 20:47

Az alapszakasz utolsó mérkőzésén Berettyóújfaluba érkeztünk, ahol bravúrosan játszottunk nagyrészt u20-as játékosainkkal. A második félidőt mi nyertük, amire nagyon büszkék vagyunk Moga mester felkészültségét is újra bizonyították a fiatalok és a rutinos játékosok egyaránt. Az első félidőben hamar kaptunk gólt és nem tudtuk kihasználni a 4 a 3 elleni előnyünket sem.

2020. február 12. - 20:15

Ízlelgessük egy kicsit ezt a szót: felsőház.

Oly régen mondhattuk ki az Aramissal kapcsolatban. Most végre, újra megtehetjük.

Az alapszakaszból ugyan még van vissza, de már most tudjuk, hogy Budaörs csapata bekerült a felsőházba, vagyis ott van az ország öt legjobb csapata között.

Mit tehetek ehhez hozzá én, a meccseket közvetítő riporter?

2019/20
17. forduló
2020. február 11. - 22:45

Sokáig fej-fej mellett haladt a 2 csapat, ugyan a Szombathely egyik régóta meghatározó játékosa szerzett gólt először, de hamar válaszoltunk Gál Andris Cingi találatával. Újra Hajmási góljával vezetett az ellenfelünk, de szép játékot láthattak tőlünk is a kilátogatók. A további percekben is sok támadást volt hazai oldalról.

2019/20
16. forduló
2020. január 19. - 21:45

A vártnál jobban kezdtünk, ami a helyzetkihasználásunkban is megmutatkozott és végig uraltuk a játékot. A létfontosságú 3 pontot itthon tartottuk a szintén fiatalokkal rendelkező DEAC ellen. Először Vattamány Dávid talált kaput egy Aramis variációból, még örültünk a vezetést szerző gólnak, amikor is Samu talált kaput egy szép támadásból. A 3.

2019/20
15. forduló
2020. január 12. - 22:30

Mi veszítettük el ezt a mérkőzést Csömörön és nehezítjük meg a saját dolgunkat. Többet hibáztunk védekezésben és támadásban is. Az első félidőben rossz helyzetkihasználásokat láthattunk és mindkét brigádtól kapkodást. A fordulást követően a Rubeola megszerezte a vezetést.

2019/20
14. forduló
2019. december 23. - 15:08

Rengeteg gólos, idegfeszítő, többször hátrányból visszatérve; az utolsó fél percben megnyert mérkőzéssel zártuk a 2019-es évet Budaörsön. Harnisch Ákos gólja hozta meg a vezetést, hamar egyenlített a Nyírgyulaj. Teltek a percek és a kihasználatlan helyzetek, majd a 15.

2019/20
13. forduló
2019. december 18. - 11:25

Több szempontból érdekes és nehéz mérkőzésen szereztünk győzelmet, sőt a vártnál nagyobb győzelmet. A 4. percben Sámson becsurgó találata 1:0-ra módosította az eredményt, majd egymás után 1 percen belül két büntetőhöz jutott a Veszprém. Hamar fel kellett rázódni ebből, ami sikerült is és pár perc múlva Vattamány Dávid góljával egyenlítettünk.

2019/20
12. forduló
2019. december 10. - 19:24

Kötelező győzelem volt kitűzve erre a mérkőzésre, bár tudtuk most is nehéz dolgunk lesz. A 2. percben a Kecskemét szerzett vezetést, azonban a hazai gólra sem sokáig kellett várni egy szabadrúgásfigurából az u20-as Juhász Donát talált kaput. A további percek több ígéretes támadást hoztak mindkét oldalon.

2019/20
11. forduló
2019. november 23. - 19:20

Óriási csatában többszörös hátrányból a mérkőzést megfordítva álltunk fel és nagy szívvel csapatként vertük meg a Fradit futsalban. Több fordulópontja is volt a mérkőzésnek; az egyik legnagyobb, hogy Soós Arnold hárította a kisbüntetőt 3:3-as eredménynél, előtte pedig Fekete Olivér értékesítette a másik oldalon.

2019/20
10. forduló
2019. november 19. - 20:53

Szoros mérkőzésen csak egy pontot tudtunk itthon tartani a Dunaújváros ellen. Jól kezdtünk és a helyzetkihasználásra sem lehetett panaszunk az elején. A 2. percben Samu szép találatával szereztünk vezetést. Rá 2 percre már Fekete Oli u20-as pimasz játékosunk találata növelte az előnyünket.

2019/20
9. forduló
2019. november 13. - 17:22

Hamar kaptunk gólokat a hibáinkból, így a minden szinten erősebb Berettyóújfalu előnyt szerzett. A 14. percben szépítettünk a fiatal Papp Bence találatával. A következő percekben sok szabálytalanságot fújtak a játékvezetők, így 3 büntetőhöz jutott ellenfelünk. Ebből kettőt tudtak érvényesíteni, egyet Soós Arni hárított.

2019/20
1. forduló
2019. november 08. - 19:08

A kupamérkőzésre u17-es és u20-as fiatalokkal telitűzdelve érkeztünk 2-3 rutinos játékos mellett a 5Starshoz. Az elején több helyzetet hagytunk ki, majd a lelkes érdiek elkezdték rúgdalni a gólokat. A fordulást követően 3:0-s hátrányba sodortuk magunkat. A második félidőt sem mi kezdtük jobban, majd kiállítással is hátráltatták a fiatal csapatunkat.

2019/20
8. forduló
2019. november 05. - 15:58

Helyzetkihasználás nélkül és sok hibával nem megy ez a játék. Több szempontból jobb és jobb lehetőségekkel ellátott Haladáshoz érkeztünk, ahol egyértelmű győzelmet arattak a hazaiak. Még fel sem ébredtünk Szombathelyen és 1:0-s hátrányba kerültünk. A további percekben alakítottunk ki helyzeteket, de gólt nem tudtunk szerezni.

2019/20
7. forduló
2019. október 11. - 12:04

Holnap reggelig sem tudtunk volna gólt rúgni, minden helyzet kimaradt, megpattant, kipattant. Pár nappal a Rubeola elleni meccs után következett a Debreceni bajnoki, ahol több hibával játszottunk a vártnál. Az összes befejezés gól nélküli volt. Ellenfelünk vezetést szerzett, majd növelte előnyét; a 2:0-s fordulást követően is hajtottunk és bátor játékkal mentünk tovább. Sajnos a 2.

2019/20
6. forduló
2019. október 08. - 18:57

Nagy küzdésben és kitartással győztünk itthon a Rubeola ellen. Ugyan ellenfelünk kezdett góllal, de még abban a percben egyenlítettünk támadásból Samu találatával. Ellenfelünk újra vezetést szerzett, de ez még keményebb munkára bíztatott minket és a fiatal Juhász Donát egyenlített.