Hírek

2018/19
12. forduló
2018. december 08. - 12:02

Újabb győzelem, ezúttal a Debreceni Egyetem csapatát győztük le hazai pályán. Részletek hamarosan.

2018/19
10. forduló
2018. november 17. - 14:57

Bemutatómérkőzés előzte meg a nagy csatát, ahol is a Dunakeszi u13-as utánpótlása játszott szoros mérkőzést az Aramis u13-as csapatával. Első hazai győzelmünket arattuk az új Aramis Csarnokban, ahol Boza mesterhármasa és Samu duplázása is hozzásegítette a remekül teljesítő fiatalokat is az egységes győzelemhez.

2018/19
9. forduló
2018. november 13. - 09:56

Most nem tudtunk labdába rúgni illetve gólokat szerezni a Haladás ellen. Helyzetek mindkét oldalon megvoltak, bár 7 perc játék után talán több kapura lövést kíséreltünk meg.

2018/19
2. forduló
2018. november 08. - 09:22

Sok fiatallal és kevés játékossal tudtunk Debrecenbe érkezni a Kupamérkőzésre, a sérülések és egykori eltiltások miatt. A mérkőzés elejeén jól tartottuk magunkat, helyzetkialakítás sem ment könnyen, a hazaiak is inkább a kapufát találták el. A szünet előtt 2 perccel szerzett a Debrecen 2 gólt.

2018/19
8. forduló
2018. november 06. - 11:53

Nehéz, de annál értékesebb győzelmet arattunk a BME ellen idegenben. Mindkét csapatnak nagy szüksége van pontra/pontokra, így még kiélezettebb volt ez a találkozó. Sokáig nem talált kaput egyik csapat sem, majd a hazaiak szereztek vezetést. A félidő előtt Boza szerezte meg az egyenlítő gólt, ami lélektanilag is fontos szerepet játszott a mérkőzésen.

2018/19
7. forduló
2018. október 20. - 09:56

A papírforma érvényesült. A mérkőzés kezdete előtt már lehetett tudni, hogy a mai találkozónak nem mi vagyunk az esélyesek. A Berettyó első perces formája is megmutatta, nem hiába vezetik a tabellát, hiszen már a 3. percben megszerezték maguknak az előnyt. Még az első félidőben 10 perccel később gyorsan 4-re növekedett az előnyük.

2018/19
6. forduló
2018. október 16. - 10:35

Holnap utánig sem rúgtunk volna több gólt. Megnehezített kezdés után fáradt és pontatlan játékunkkal kedvezményeztünk a Szigetszentmiklósnak. Fél perccel a kezdés után büntetőt rúghattak a hazaiak, amivel a vezetést is megszerezték. Sikerült egyenlítenünk, aztán következett egy öngól és ott el is veszítettük teljesen a fonalat. A félidőre már 3 gólos előnyt szereztek a hazaiak.

2018/19
5. forduló
2018. október 08. - 22:39

Hatalmas izgatottság az első hazai NB I-es mérkőzésen a nemrég átadott budaörsi Aramis futsal csarnokban. Az estet a budaörsi Marcipán Tánc és Fitnesz Sportegyesület remek táncosai nyitották meg. Jöhetett a csapatok bevonulása, Aramisos utánpótlás gyermekek kísérésével és a kezdőrúgás, amit Wittinghoff Tamás – Budaörs polgármestere-, Dr.

2018/19
4. forduló
2018. október 02. - 07:12

Az elején csak ízlelgette egymást a két legrégebbi futsal egyesület. Mindkét brigád szokott meglepetéseket okozni másnak és egymásnak egyaránt. Most nekünk sült el jól a mérkőzés. Az első félidőben a legfiatalabb felnőtt játékosunk, Juhász Donát törte meg a góltalanságot.

2018/19
3. forduló
2018. szeptember 15. - 09:45

Két küzdelmes bajnoki forduló után érkeztünk Debrecenbe, még fiatalabb játékosokkal telitűzdelve. Szép játékot mutattunk, de a helyzeteket nem tudtuk gólra váltani. Az először lehetőséget kapott U20-as játékosok szintén nem valltak szégyent társaikkal együtt, de ők is csak a kapufát tudták eltalálni a háló helyett. Az első félidő utolsó percében a hazaiak vezetést szereztek.

2018/19
1. forduló
2018. szeptember 04. - 09:12

Nehéz idénykezdés, döntetlen szagú mérkőzés, több hiányzó, 0 pont. Bogesz szerzett gyorsan vezetést, azonban sokat hibáztunk és ellenfelünk fordítani tudott. A szünet előtt büntetőhöz jutottunk, de sajnos nem tudtuk értékesíteni. Fiatal játékosainktól sok szép megoldást láthattunk, a fordulást követően szépítettünk szintén Bogesz góljával.

2018. augusztus 31. - 21:12

Az Aramis a 2018/19-es szezonnak is több változással tud nekiindulni, Frank mesternek idén is nehéz dolga lesz. Az Aramis nevéhez méltóan idén is több U17-es/U20-as fiatal beépítése és a futsal számára is kinevelése nem marad el, fiatal csapattal kezdünk neki az NB I-es bajnokságnak. A szezonban a játékosokon kívül az egyik legfontosabb, hogy elkészült az ARAMIS FUTSAL CSARNOK Budaörsön.

2018. augusztus 25. - 20:55

Megtartottuk szokásos utánpótlás évzárónkat, ahol értékeltük a 2017/18-as szezont. Az Aramis család összegyűlt az U11-es korosztálytól az U20-ig, az új Aramis Futsal Csarnokban. A tavalyi szezont zártuk a sok új élménnyel, tapasztalattal, kupákkal és különdíjakkal egyaránt. Az értékelés, eszem-iszom és beszélgetések mellett kitűztük a következő szezon céljait is.

2017/18
7. helyért, 2. forduló
2018. június 05. - 11:27

A 7. helyért való küzdelemben a második mérkőzésen Fekete Márk góljával szereztünk vezetést, aztán sokáig nem rezdült meg egyik háló sem. A bajnokságban a 8.helyen végeztünk a 2017/18-as szezonban. Helyzeteket láthattunk kialakítani, de a félidő előtt jött a Nyírgyulaji egyenlítés.

2017/18
7. helyért, 1. forduló
2018. június 01. - 12:40

A veszprémi kettős érzéseket keltő mérkőzés után Nyírgyulajra kellett utaznunk a 7. hely megszerzéséért első körben, ahol megmagyarázhatatlan vereséget szenvedtünk. Kiállítások és munkahelyi elfoglaltságok miatt fiatal csapattal érkeztünk. Az első félidő langyosabb játékképet adott, az utolsó percben szereztünk vezetést Póta találatával.

2018. április 16. - 10:55

Mint ismert, a Bologna hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Veronát, a 94. percben Nagy Ádám volt eredményes. A védekező középpályás a Ferencváros és a Bologna színeiben eddig 67 tétmérkőzésen lépett pályára, a válogatottban 23-szor – de ez volt az első találata, amit élvonalbeli karrierje során jegyzett!

2017/18
18. forduló
2018. március 20. - 11:08

Nem túl élvezetes játékot mutattunk az alapszakasz utolsó fordulójában. A félidő előtt pár perccel Roni szerzett vezetést. A szünet után még lassult a játék, de a Nyírgyulaj egyenlített. A 30. percben Bogesz szerzett újabb vezetést, azonban a vendégek nagyot küzdöttek és a következő 2 percben 2 gólt is szereztek, amivel elvitték a 3 pontot.

2017/18
17. forduló
2018. március 13. - 11:07

Nem a mi napunk volt, fájó vereséget szenvedtünk a kupagyőztes Haladástól. Az első percekben ellenfelünk volt eredményes, a 4. percben kiállították egyik fiatal játékosunkat. A 3 a 4 elleni védekezésünk sem volt az igazi, így újabb hazai gól született. Az első félidőben többnyire a Szombathelyiek uralták a játékot, egy szépítő gólt szereztünk.

2017/18
16. forduló
2018. február 27. - 11:06

Hasonló összpontosításra és rendezettségre lesz szükségünk a következő mérkőzéseken; sokaknak tetszetős játékon vagyunk túl az idei évben hazai pályán. Az első 10 perc többnyire a helyzeteinkről szólt, különösen Büki Balti lőtte körbe a kaput. A félidő felénél szerzett vezetést Cseri Gergő távoli lövése.

2017/18
15. forduló
2018. február 20. - 11:16

Sokáig a Győr futott az eredmény után, majd játékvezetői segítséggel megnyerték a mérkőzést. Üllőn rendezte a Győr a hazai mérkőzését, lelkesen és jó játékot mutatva kezdtünk. Jól küzdött a két csapat egymás ellen és motivált játékunknak köszönhetően vezetéshez sem tudtak sokáig jutni. A félidő előtt Bogesz volt kétszer is eredményes, ami 3:1-s Aramisos vezetést jelentett.