Hírek

2020/21
10. forduló
2020. november 17. - 18:26

Megkezdődtek az alapszakasz visszavágó fordulói, a Berettyóújfalut fogadtuk. Az első félidőben jól védekeztünk, összeszedett játékot mutattunk, sokáig 0:0-s eredménnyel. Összességében pozitívnak ítéljük meg a mai mérkőzésen való teljesítményünket az MVFC ellen, de a gyorsan kapott gólok elkerülését még orvosolni kell.

2020/21
2. forduló
2020. október 24. - 15:17

Továbbjutottunk a kupában, ahol a 2. félidő eleji formánk és góljaink hozták a győzelmet. Az első félidőben vezetést szereztünk, de a BAK hamar egyenlített és 2 gólos előnyre tett szert. A szünet előtt még tudtunk egyenlíteni. A mérkőzésen újabb 2 fiatal u17-es játékosunk mutatkozhatott be, Lévai Dániel és Kókai Bence.

2020/21
7. forduló
2020. október 20. - 20:40

Kétszer is vezettünk Szombathelyen, majd beleszaladtunk egy nagyarányú vereségbe. Rendkívül jól összerakott Haladáshoz érkeztünk, ahol az elején fiatal csapatunk lelkesen játszott és vezetést szerzett Pap Bence a csapatnak. Ugyan hamar jött a hazai egyenlítés, majd Moga Edi gólja újra vezetéshez jutatott (2:1).

2020. október 15. - 10:10

A FUTSAL NB I.  6. forduló összes mérkőzésének részleteit és nyilatkozatait meg tudjátok tekinteni  YouTube linkeken.

Megnézhető az Aramis - Veszprém mérkőzés, ahol láthatunk nagy  helyzeteket, 'gólokat és u17-es fiatalunk Pap Zsombor Pepe  NB I-es bemutatkozóját is. Ellenfeleink összecsapásai is tartogatnak szép gólokat.

2020/21
6. forduló
2020. október 10. - 19:27

A Veszprémiek kezdtek jobban, az Aramisban nevelkedett és 7évet töltött Pál Patrik góljával. Pár percre rá csapatkapitányunk Boznánszky Gábor Boza egyenlített, de örülni sem volt időnk és újra vezetéshez jutott ellenfelünk. Sok hibával játszottunk, ráadásul sérült játékosaink is akadtak a mérkőzésen.

2020/21
5. forduló
2020. október 03. - 15:10

Rossz helyzetkihasználás jellemezte a mérkőzést, főként az első félidőt a szép játék mellett. Példamutató csapatmunka és küzdés volt, azonban többször önbizalomhiányban szenvedtünk. Fiataljaink is kerültek lövőhelyzetbe, amit megannyiszor lepasszoltak. A 0:0-s fordulás nem nekünk kedvezett.

2020/21
4. forduló
2020. szeptember 29. - 14:09

Nehéz és rossz kezdés; bíztatás és bizalom; fantasztikus egyenlítés, jó taktika és parádés győzelem jellemezte tegnap a hazai mérkőzésünket a Fradi ellen. A mérkőzés 3. percében 2 gólt kaptunk az Aramisban nevelkedő Bogesztől, meg voltunk zavarodva. Moga mester hamar időt kért, hogy rendet tegyen a fejekben.

2020. szeptember 24. - 09:24

Többek között a Nyírgyulaj -  Aramis mérkőzést, ahol láthatunk nagy védéseket és helyzeteket, 'üres kapus' gólt. Ellenfeleink összecsapásai is hoztak izgalmakat, szép gólokat.

2020/21
3. forduló
2020. szeptember 22. - 19:14

Küzdelmes, igazán férfias találkozón hoztuk el Nyírgyulajtól az értékes 3 pontot. Az elejétől kezdve mindkét csapat odatette magát, sok izgalom adódott a csapatok részére. A vezetést hozó gólt az u20-as fiatal Juhász Donát szerezte meg, a számára szezon első mérkőzésén.

2020. szeptember 22. - 07:55

Kedves Mindenki!

Az Aramis Futsal Sportcsarnokban kérjük tartsátok be a járványügyi előírásokat:

A  MASZK HASZNÁLATA   KÖTELEZŐ!
(az előírt helyes használati módon)

2020. szeptember 17. - 08:14

A FUTSAL NB I.  8. forduló összes mérkőzésének részleteit és nyilatkozatait meg tudjátok tekinteni  YouTube linken. Többek között az Aramis - Újpest mérkőzést, ahol az utolsó pillanatban szereztük meg a győztes gólt.

MVFC Berettyóújfalu – Debreceni EAC 4-3

2020/21
8. forduló
2020. szeptember 15. - 14:52

Itthon tartottuk a 3 pontot; - Aramisban nevelkedett, illetve idegenlégiósokkal telitűzdelt- Újpesti futsal csapat ellen. Izgalmas, utolsó másodpercben eldőlt mérkőzés volt, a szezon első győzelme. Harnisch Ákos szerezte meg a találkozó első gólját a szünet előtt 2 perccel, ami motivációt is jelentett csapatunknak.

2020/21
2. forduló
2020. szeptember 08. - 16:13

Támadó játékunk sajnos minőségtelen volt tegnap a Kecskemét ellen.

A védekezésünk csapatilag rendben volt, több egyéni hiba, fáradtság és rutintalanság az ellenfelünk malmára hajtotta a vizet. Kecskemétiek kihasználták a 2:1 elleni szituációkat, mi pedig nem tudtuk a helyzeteinket értékesíteni. Így nagyobb arányú vereséget szenvedtünk.

2020. augusztus 29. - 10:10

Parádésan játszott a fiatalokkal telitűzdelt csapatunk. Megfelelő fegyelmezett védekezésünk, egymás bíztatása és Vámosi Marcell parádés teljesítménye meghozta a gyümölcsét. A félidőt kapott gól nélkül hoztuk, így 0:0-s eredménnyel fordultunk. A második félidőben kezdtünk fáradni a sok külföldi játékos ellen, de továbbra is szívvel játszottunk és helyzetünk is akadt.

2020. augusztus 16. - 18:41

Augusztusban ÚJRA pályára lép csapatunk, már a 2020/21-es kiírásban bajnoki mérkőzésen. Íme az első 5 forduló menetrendje:

2020. augusztus 10. - 18:52

Az u11-es lelkes korosztály is újra "labdába rúghatott", új edzőjük Fischer Zsigmond. Zsigát már bemutattuk, mint felnőtt NB I-es új játékosunk. Most pedig utánpótlás edzőként is üdvözöljük az Aramisban. Jó hangulatú játékos edzéssel kezdtek a kicsik...

2020. augusztus 06. - 20:07

Az 'idősebb'  utánpótlás korosztályoknál folytatódtak az edzések és készülünk a szeptemberben kezdődő országos 1.osztályú bajnokságra.

2020. augusztus 05. - 15:14

Az Aramisnál is megkezdődtek az átigazolások és az edzések.

Érkezők:

A 25 éves Fischer Zsigmond ’Zsiga’, Csömörről tette át székhelyét hozzánk. Az elmúlt két szezont az NB I-es Rubeolában töltötte, tavaly 18 bajnoki mérkőzésen 8 gólt szerzett. Bízunk benne, hogy az Aramisban még több találata lesz.

2020. augusztus 03. - 19:45

Az Aramis nyerte a 2020-as magyar NB I-es strandlabdarúgó-bajnokságot, miután a döntőben 0-3-ról, 6-5-re legyőzte a tavalyi bajnok Jászfényszaru-Goldwin-Plusst. A harmadik helyet az Újhartyán szerezte meg a Lupa Beach ellen.