rájátszás 7.
2014. 05. 12. - 18:30
Veszprém, Veszprém Március 15. úti Sportcsarnok

Megvan a 3. hely!

Végig fordulatos és izgalmas mérkőzés volt a 3. hely megszerzéséért való küzdelem Veszprémben, több száz néző előtt. Madarász által a bajnokság alatt jól összekovácsolt hazaiak és Frank mester által vezetett régmúltú, ugyan az idei évben sok változáson és fiatalításon átment Aramis összecsapást senki nem jósolta könnyűnek. A 2x5 perces hosszabbítás utolsó másodperceiben tudtuk megszerezni a győztes gólt Frank Tomi fantasztikus passza után Roni rúgta, amivel az idei év 3. helyét szereztük meg az NB I-es futsal bajnokságban.

Már az első percben góllal kápráztatták el a hazai nézőket a veszprémiek, azonban 2 perc múlva Frank Peti már egyenlített. Mindkét csapat a saját játékát játszotta és látszódott az egész éves végig küzdött szezon. A 16. percben mi szereztük a vezető gólt, azonban ellenfelünk egy perc múlva már 2:2-re módosította az eredményt és fordítani is tudott. A félidő előtt csapatkapítányunk, Németh Peti góljával 3:3 lett az eredmény.

A második játékrészben sem bírtak egymással a csapatok, ismét Németh Peti talált a kapuba a mérkőzés vége előtt 10 perccel. Próbáltuk kihúzni ezzel az egygólos előnnyel és újabb támadásokat intézni a veszprémiek ellen. Természetesen a hazaiak sem hagyták magukat, majd a sok kapura lövés a 38. percben egyenlítést jelentett ellenfelünknek.

Hosszabbítás következett, ahol a fáradtság és izgalom jellemezte már a 40perc játék utáni 10percet. Már gól nélkülinek tűntek az idegfeszítő pillanatok és sokan már a büntetőrúgáshoz készültek fejben, amikor Roni az utolsó másodperceket kihasználva győztes gólt szerzett.