rájátszás 7.
2015. 05. 08. - 19:30
Berettyóújfalu, Pálfi István Rendezvénycsarnok

Elfogytunk

A felsőházi rájátszás közepe felé elfogytunk és nem tudtok hozni sem a kötelező, sem a kiemelkedő meccseket. Sérültekkel teli kis csapatunk küzdött Berettyóújfalun, azonban egy pontot sem tudtunk szerezni. Hamar vezetést szereztek a hazaiak, a 2:0-s eredményt a 9. percben Hosszú Ádi góljával szépítettük.

Tíz perc elteltével egy öngól hozott nekünk döntetlent, de fel sem fogtuk még, amikor az MVFC újra 2 góllal vezetett. Ismét hátrányból folytattuk a mérkőzést, hajtottunk és a helyzetkialakítások is megvoltak, Boldizsár Márk jó hálóőrként szolgált. Sok kapkodás és pontatlanság jellemezte játékunkat, gólt nem tudtunk szerezni. A hazaiak már 5:2-re vezettek és fogyott az idő, az utolsó 2 percben Zeze duplázott 1-1 jól kidolgozott variációból, azonban ez már csak a szépítésre volt elég. Ismét nem szereztünk pontot.