11. forduló
2015. 11. 30. - 18:30
Budaörs, Budaörs Városi Sportcsarnok

Ahogy kellett

Ahogy kellett a 3 pont itthon tartása, akkora akarattal húztuk be ezt a mérkőzést. Ahogy befejeztük a szombathelyi meccset, hasonló akaraterővel kezdtük és csináltuk végig a mai 40 percet. Hamar jött a gól, Mesti szép passza után Szabi szerzett vezetést (1-0). Ellenfelünk sem tétlenkedett sokáig, 3 percre rá már egyenlítettek (1-1). Az első félidőben ugyan több gól nem esett, de harcias és pörgős meccsnek lehettünk szemlélői. Ezt követően nagy csata ment a pályán, a 22. percben a dunaújvárosiak tudtak fordítani (1-2). Mi sem maradtunk tétlenek, 4 perc múlva már a hazai közönség éljenzett, amikor is Ábel gyönyörűen felismerte a lehetőséget és a kapuba talált (2-2).

Az egyenlítést követően Zeze bizonyított, hogy az Aramis is tud fordítani (3-2). Újabb Hosszú gól következett, egy általa is jól ismert pályán (3-3). Na de ekkor, a felbosszantott budaörsiek nem hagyták magukat és hiába próbálkozott ellenfelünk 5 a 4-es játékkal, innen már nem engedhettünk, hogy akár 1 pontot is raboljanak.

A meccs nagyobb százalékában uraltuk a játékot és végre a lelkes, több helyzetből kapura lövés után újabb gól született Mesti révén. Frank góljával meg is nyertük a találkozót a 33. percben. Természetesen az utolsó 7 percben is rengeteg támadás és izgalom volt, de vészkapus játékkal sem tudtak mégcsak egyenlíteni sem vendégeink.

Megérdemelten maradt itthon a nagyon fontos 3 pont, reméljük ez az akarás és lendület most már végigkísér a szezonban, a többszöri botlás után.