13. forduló
2016. 01. 11. - 18:30
Budaörs, Budaörs Városi Sportcsarnok

Hoztuk a kötelezőt

Az új évben, de a szezon alapszakaszának vége felé haladva jön csak az igazi hajrá. Számunkra általában ’megkeserítő’ Rubeola látogatott el hozzánk -a kötelező feladatot-, a 3 pontot itthon tudtuk tartani. Hamar vezetést szereztünk, de ellenfelünk rögtön válaszolt. Szabi újabb gólja hozta meg a 2:1-es eredményt, azonban vontatott játék következett ezután. Mesti növelte előnyünket, melyre nagy szükség is volt, hiszen a szünet előtt 20 másodperccel megint kaput találtak a vendégek is, de Safi gólja még szintén a félidő előtt egy kis megnyugvást hozott.

A 4:2-es fordulást követően ismét gyors gólváltás volt, sőt ellenfelünk csökkentette hátrányát. Izgalmasabbá vált újra a mérkőzés és több gólhelyzettel kápráztattak a csapatok. A Rubeola sokat alkalmazta a mérkőzés folyamán az 5 a 4 elleni játékot, ami még látványosabb meccset hozott a nézőknek. Az utolsó percekben ismét Szabi és Roni is az ellenfél kapujába jutatta a játékszert, amivel eldőlt a győzelem.