2. forduló
2015. 09. 07. - 19:00
Dunaújváros, Dunaújvárosi Sportcsarnok

Rossz ütemben kapott gólok

A mérkőzés elején vezetést szereztek a hazaiak és sok támadást intéztek ellenünk. Hajtós meccs volt, sok helyzet maradt ki mindkét oldalon, amíg a 16.percben növelték előnyüket. Nem adtuk fel és 3 perccel később Jova gólja már módosította is az állást, újra egy góllal voltunk csak lemaradva. Épphogy felkerült az eredményjelzőre a 2:1, már újabb ex Aramisos gól született, így a félidőbe nagyobb hátránnyal mentünk be.

Futnunk kellett az eredmény után és ez még több koncentrációval is járt, illetve mindkét csapat alkalmazta vészkapus játékot. Pontatlanabb passzok és a kapkodás is szerepelt a listánkon, azonban nem tudtunk gólt szerezni és magunkra hoztuk a dunaújvárosiakat. Összeszokatlanságunk még eredményezett hibákat és az ellenfélbe „átmentett” összekovácsolódott játékosok kihasználták ezt, majd 4:1-re elhúztak. Folytattuk a játékot, Roni gyönyörű találatával fellendültünk és még 8 perc volt hátra. Izgalmasabb lett megint a meccs, azonban a rossz ütemben kapott gólok folytatódtak és egy újabb idén tőlünk eligazolt fiatal játékos talált Sikur kapujába. A hazaiak két büntetőt is rúghattak, azonban egyiket sem tudták értékesíteni.  Szeghy Szabiról pattant a labda ellenfelünk kapujába, amely a játék lefújása előtt 2 perccel történt. Több gól nem született, így 5:3-as vereséget szenvedtünk.