9. forduló
2015. 11. 14. - 18:45
Budaörs, Budaörs Városi Sportcsarnok

Szenzációs lánykérés, bosszantó vereség

Három percen belül 5 gól esett, de mind a 3 pontot vitték a Veszprémiek. -A felnőtt bajnoki előtt U13-as és U11-es csapataink bemutató mérkőzéseit láthattuk.-  Az első félidőben pörgős és sok gólos játék ment, de ahogy vezetést szereztünk Patrik révén, ellenfelünk rögtön egyenlített. Ezt megismételtük Safi góljával, de időnk sem volt örülni, amikor már 2:2 volt az eredmény. Utána jött a fekete leves, fordítottak a vendégek és sajnos több gól az első 20 percben már nem is esett. A félidőben volt kezdőrúgás és az igazi szenzáció, élő közvetítésnél a magyar első futsal lánykérése, ahol a két főszereplő Kinga és Zeze. Megható és szép igen után következett a második félidő.

Küzdöttünk, ’öt a négyeztünk’ és mindent megtettünk, de megint egy pici hiányzott, ami átlendíti a csapatot. Teltek a percek és fáradtunk, de egyenlíteni sem tudtunk. Egyre bosszantóbbá vált számunkra a mérkőzés, hiszen kétszer is vezettünk, majd a Veszprémiek fordítottak és 2 perccel a vége előtt bebiztosították, hogy egy pontot sem tudunk itthon tartani. Fontos és nyert mérkőzést engedtünk kicsúszni a kezeink közül a hasonló képességekkel rendelkező veszprémiek ellen.