Alsó-ház 1.
2016. 04. 15. - 20:30
Budapest, Soroksári Sportcsarnok

Futsal NB I., Alsó-ház, 1. forduló

Az első félidőben ugyan döntetlen eredményt mutatott a kijelző, ennek ellenére megint rengeteg helyzetünk volt, amit nem tudtunk gólra váltani. Ellenfelünknek hamar összegyűlt az öt szabálytalansága, de a szünet előtt mégis nekik volt lehetőségük büntetőket rúgni. Az elsőt ki is használták, majd újra lehetőséget kaptak, de Arni a helyén volt. Így döntetlennel mentünk az öltözőbe és a félidőben volt mit átbeszélnünk. A fordulást követően, rögtön újra vezetést szereztünk és növeltük is előnyünket. Ellenfelünk igyekezett megizzasztani és az 5 a 4 elleni játékot bevetették, amit most ki is használtunk.

A 30. perc körül 4 gólt szereztünk egymás után, ami bebiztosította a 3 pontot. A mi lett volna ha, előző cikkünkhöz hozzákapcsolhatjuk ezt a meccset vagy visszatérhetünk az előző két Vasas elleni mérkőzésekre. Tudjuk, ha azok közül bármelyiken így tudunk játszani, akkor ez a 3. meccs ebben a szezonban nem is jött volna létre, de így még 3-szor kell kiállnunk ellenük. Azon leszünk, hogy hasonlóan teljesítsünk ezeken a csatákon is.