Felső ház 1.
2017. 03. 20. - 18:40
Budaörs, Budaörs Városi Sportcsarnok

Futsal NB I., Felső-ház, 1. forduló

Felül tudtunk kerekedni a Haladáson és a saját hibáinkon is, amivel győzni tudtunk és jól kezdtük a rájátszást. Ugyan a 8. másodpercben megint a vendégek vezettek, de most koncentráltan és lelkesen folytattuk a játékunkat. Az egyenlítésre várni kellett, de addig is mozgalmas és jó futsalt láthattunk. Roni egyenlített, majd szintén egy szép támadást intézve Bogesz szerezte meg a vezetést számunkra.

Az első félidő utolsó perceiben is sikerült a helyzeteinket kihasználni, amiből Csé és Zeze góljai növelték a hazai előnyt, majd a lefújás előtt még Balti büntetője állította be az 5:1-es eredményt. A szünet után azonnal 6:1-re módosította ezt, majd egy vendég gól is becsúszott. A szombathelyiek 5 a 4 elleni játékkal drukkoltak elő, de most a szerencse és a jobban akarás is velünk volt, így további Aramisos gólok jöttek. Ellenfelünk sem adta fel, a végsőkig küzdött és csökkentette hátrányát, de egyértelmű győzelmet arattunk most, a két Haladás elleni vesztes mérkőzések után.

Jó kezdés volt, ezt a formánkat kell hozni a rájátszás további mérkőzésein is, főleg hogy már pénteken következik a 2. forduló Veszprémben.