Döntő, 1. forduló
2017. 06. 03. - 12:00
Üllő, Üllő Városi Sportcsarnok

U17, döntő, 1. forduló

Szombaton az elődöntőbe a bajnok ETO-val kerültünk össze, ahol az Akadémia és a heti 7-8 edzésük ellenére felvettük velük a versenyt. Sőt egy jól kitalált vészkapus játékból vezetést szereztünk ellenük az első percben, az első félidőben tudtak egyenlíteni, aztán a szünetre 1 gólos hátránnyal mentünk pihenni. Volt egy terv, amit az első 20 percben maximálisan teljesítettünk és megálltuk a helyünket a magunk kis csapatával és heti 1-2 futsal edzésével. A második félidő hozott némi szakmai vitát és meglepetést mindenki számára, de Zeze bevállalta és csapatát erre buzdítva a 35. percig játékban tartotta a győriek ellen. A végjáték nem a megbeszéltek szerint sikerült és a gól szerzése helyett hibáztunk, amiből gólt kaptunk, de így is szépen szerepeltünk.