14. forduló
2018. 02. 18. - 11:45
Budaörs, Hermann Ottó Általános Iskola

U20, 14. forduló

A hullámvasútként teljesítő U20-as csapatunk bravúrt hozott az győri ETO elleni bajnoki mérkőzésen. Óriási iram és küzdés volt a pályán a fiatalok között, hiszen az odavágón ellenfelünk nyert, most a visszavágón meg tudtuk fogni a tabellán jóval előrébb helyet foglaló Győrt. Az első félidőben Choman Ádi, majd Fekete Oli volt eredményes és hozta a csapatnak a 2:0-s vezetést.

A fordulást követően Fekete Márk góljával tudtuk növelni az előnyt és Isztolyka Ádi sokáig nem engedett labdát a hálónkba. Ellenfelünk vészkapus játékot alkalmazva szerzett szépítő gólt. A további percek is több helyzetet és kiélezett, gyors, sőt kapkodó játékot hoztak. Az utolsó percben Péter Matyi és ellenfelünk is még 1-1 találattal volt eredményes, amivel 4:2-re nyertünk.