18. forduló
2020. 02. 14. - 18:30
Berettyóújfalu, Pálfy István Rendezvénycsarnok

Futsal NB I., 18. forduló

Az alapszakasz utolsó mérkőzésén Berettyóújfaluba érkeztünk, ahol bravúrosan játszottunk nagyrészt u20-as játékosainkkal. A második félidőt mi nyertük, amire nagyon büszkék vagyunk Moga mester felkészültségét is újra bizonyították a fiatalok és a rutinos játékosok egyaránt. Az első félidőben hamar kaptunk gólt és nem tudtuk kihasználni a 4 a 3 elleni előnyünket sem. Az 1 gólos hátránynál időt kértünk, rendeztük a sorainkat és fiatal csapatunk rögtön szépített is az u20-as Fekete Márk találatával. A további percekben nem tudtuk kihasználni a helyzeteinket, viszont a külföldiekkel telitűzdelt Berettyóúfalu magyar játékosa növelte újra előnyüket, illetve Juhász Donát kiállítása is hátrányba sodort minket. A szünet előtt a hazaiak jutottak még két 10 métereshez, amiből egy gól és egy Vámosi Marcell védéssel mutatott 4:1-es eredményt a tábla.

A második félidőben még szebben és eredményesebben játszott Moga Lóránt gárdája, a 22éves átlagéletkorú Aramis csapat. Soós Arnold hozott bravúrokat a kapuban, gólt nem kaptunk a második 20 percben és 2:0-ra nyertük meg ezt a játékrészt. A 26.perc Moga Edi, szintén u20-as játékosunk gyönyörű találatával jöttünk fel eredményileg is. Két perccel később csapatkapitányunk Boznánszky Gábor talált kaput egy támadást követően.

Fantasztikus eredménynek tartjuk ezt a 4:3-as végeredményt Berettyóújfaluban és keményen dolgozunk tovább, hogy a fiataljaink fejlődjenek, rutinosabb játékosaink továbbra is mindent megtegyenek és még szorosabb mérkőzéseket tudjunk játszani az NB I. rájátszásában.