7. forduló
2016. 11. 07. - 19:30
Szombathely, Szombathelyi Arena Savaria

Futsal NB I., 7. forduló

Nehezen indult a mérkőzés Szombathelyen és mindkét csapat felváltva állt győzelemre az első félidőben, azonban megérdemelten hoztuk el a 3 pontot. A hazaiak első góljukat úgy szerezték, hogy sérült játékosunk még csak biceget lefele a pályáról, de hamar válaszoltunk erre egy szép góllal Bognár Bence találatával (1-1). Mindkét csapat sokat támadt, de újra a szombathelyiek voltak hamarabb eredményesebbek, amikor is 2 percre rá Szeghy Szabi lőtte ki tökéletesen a felső sarkot (2-2). A félidő előtt pár másodperccel Zeze találta el gyönyörűen az ellenfél kapuját, amivel fordítani is tudott az Aramis javára. (2-3)

A második játékrészben már csak Aramisos gólok születtek, pedig a szombathelyiek sem panaszkodhattak a helyzetekre, azonban hálóőrünk –Hege-, nem engedett már több labdát a kapujába. Roni gólja viszont kulcsfontosságú volt, hiszen ezzel 4-2-re vezettünk és kicsit nyugodtabb játékot tudhattunk magunknak a 35. perctől. Ellenfelünk 5 a 4-es játékát sem volt egyszerű gól nélkül megúszni, de hiába játszották szépen, nem volt számukra gólokban eredményes. Az utolsó előtti percben újra Zeze szerzett gólt, így a biztos győzelmet eldöntötte.