Felső ház 2.
2017. 03. 24. - 18:30
Veszprém Veszprém Március 15. úti Sportcsarnok

Futsal NB I., Felső-ház, 2. forduló

Nem tudtuk hozni a hétfői formánkat. Az ellenfelünk szerezte meg a vezetést az első percben és mi meg több helyzetet kihagytunk. A 7. percben egyenlítettünk egy szép támadásból Csé góljával. A folytatás viszont a Veszprémiek számára kedvezett, ugyanis mi 4-5 ígéretes támadás után sem találtunk kaput. Ez megbosszulta magát, hiszen a 16. percben 2 gólt is kaptunk. A hazaiak ezzel lélektanilag és eredményileg is nagy előnyre tettek szert.

A fordulást követően sem tudtunk eredményesek lenni és újabb hazai gólok potyogtak. Az ilyenkor többnyire szokásos módszert is megpróbáltuk, de nem sikerült az 5 a 4-es játékkal sem gólt szereznünk. Az 5:1-s veszprémi vezetés egészen az utolsó előtti percig tartott, akkor még kozmetikáztunk az eredményen. Fontos mérkőzést veszítettünk el és nehezítettük meg magunknak még jobban a rájátszást. Visszacsúsztunk az 5. helyre és a következő fordulóban a jól menetelő Berettyóújfaluhoz utazunk.