1. forduló
2017. 10. 01. - 16:00
Ikrény, Ikrényi Sportcsarnok

U20, 1. forduló

A tavalyi döntő két csapata küzdött meg egymással a 2017/18-as szezon országossá vált bajnoki első mérkőzésén, azonban a tavalyi bajnok csapat Aramisban a játékosok többsége és az edző is kicserélődött. A hazaiak kezdtek góllal, de azonnal válaszoltunk rá Fekete Olivér gyönyörű találatával. Majd több helyzetet kihagytunk és sokszor nem passzoltunk, ami segítette volna saját játékunkat, ahogy Póta Balázs többször kérte/ösztönözte erre csapatát.

Durvább adok-kapok játékkal találkoztunk Ikrényben, ez sokat kivett belőlünk a szünet előtti percben gólt is kaptunk. A fordulást követően megint a hazaiak találtak kaput. A következő 10 percben nem tudtunk gólt rúgni, sok helyzet maradt ki, ami meg is bosszulta magát. A 4 a 3 elleni játékot sem tudtuk kihasználni, hiába állították ki az ellenfél játékosát. Még össze kell szokni csapatunknak és jobb védekezésre is szükségünk van, az ETO egy percben belül 2 gólt szerzett, amivel eldöntötték a mérkőzést.

Az utolsó percekben eldurvult a játék, többször kellett megállni sérülés miatt, majd jött a szépítő gól Fekete Márk révén. A csapatjátékban kell különösen fejlődnünk, várjuk a további kihívásokat.