6. forduló
2018. 04. 30. - 18:40
Budaörs, Budaörs Városi Sportcsarnok

Futsal NB I. "B" csoport, 6. forduló

Parádés játék, gólok és győzelem. A Haladás sosem bizonyul könnyű ellenfélnek, de most akkora akarat és győzni akarás volt csapatunkban, hogy felül tudtunk kerekedni rajtunk. Mindkét csapatnál kinyílt a gólzsák, láthattunk szép megoldásokat, büntetőket és nagy küzdelmet. Balti kezdte a gólszerzést, erre még hamar válaszoltak a szombathelyiek. Büki újra előnyt szerzett, majd Bogesz növelte az előnyt és a szünet előtt Balti a 3. gólját is megszerezte. A félidő előtt még az ellenfélnek volt lehetősége a 6. szabálytalanságunk miatt, amit nem hibáztak el, így 4:2-s eredménnyel vonultunk be.

A nézőktől, az Aramisos utánpótlás játékosoktól is óriási buzdítást kaptunk végig, amire nagy szükség is volt. A 2. félidőt a vendégek kezdték góllal, amivel újra 1 gólos előnyben voltunk már csak. A válasz azonban újra hamar jött Bogesztől, amit egy szép támadást követően hálált meg góllal. A következő percekben a Haladás csapata is rengeteg támadást intézett, de védekezésünk és Soós Arni bravúrok nem engedték az ellenfelet gólt szerezni. Majd Roni villant egy újabb találattal, amit Bognár gólja követett. Óriási harc ment a két csapat között, majd a 29. percben szépített ellenfelünk, illetve ebben a félidőben is büntető rúgáshoz jutottak, amit szintén értékesítettek (7-5).

Nem tétlenkedtünk, még ebben a percben csapatmunkából jeles támadásból Johny talált kaput. A vendégek vészkapus játékot alkalmaztak, sok koncentrációra volt szüksége mindkét csapatnak. Ellenfelünk gólt tudott szerezni és még 6 vérmes perc volt hátra. Két góllal vezettünk és mindenki kúszott-mászott a győzelemért, majd Roni üreskapus gólja következett és a közönség tombolása. Az utolsó percben Balti gólja állította be a 10:6-os végeredményt.