16. forduló
2018. 03. 04. - 12:45
Budaörs, Hermann Ottó Általános Iskola

U20, 16. forduló

Sajnos egy újabb olyan mérkőzés, ahol a kevés együtt edzés és ebből adódó egyénieskedések nem jól sültek el. Már sokszor leírtuk, hogy teljesítményünk ingadozó, de ez egy mérkőzésen belül is előjön. Hamar kaptunk a debreceniektől egy gólt, ami az egész első félidőre kihatott. Nem tudtunk kaput találni, pontatlan vagy éppen passz helyetti cselezések nehezítették a saját dolgunkat.

A második félidő elején 5 a 4 elleni játékkal próbálkoztunk, azonban a gólszerzés helyett eladott labda miatt ellenfelünk járt jól. Többszöri hibák után 5 gólos vezetésre tettek szert a vendégek. Az utolsó 10 percben már csak futottunk az eredmény után és későn kezdtük el a játékot. Ugyan szereztük 3 gólt, de ez csak a szépítéshez volt elég. Igyekszünk a hibáinkon javítani és bízunk benne, hogy lesz több lehetőségünk csapatot kovácsolni az egyéni tehetséges játékosainkból.