U13, PMLSZ 2. forduló

2017. december 18. - 09:11

Parádés mérkőzések és mindkét csapatunktól szép játékot láthattunk a 2. fordulóban is. Az Aramis I-es csapatunkkal az első mérkőzésen ontottuk a gólókat a Dabas-Gyón brigádja ellen. A II-es csapatunk a Törökbálint ellen kezdett, a mérkőzés első felében megalapoztuk a győzelmünket a 3:0-s vezetéssel. Ellenfelünk is végig hajtott, de nem engedtük már ki a győzelmet a kezeink közül.

A 2. mérkőzésén I-es csapatunkkal az első percekben még nem tudtunk koncentrálni és 2:0-ra elengedtük az ellenfelünket, sajnos a szépítés csak a második játékrészben érkezett. Nem tudtuk a helyzeteinket értékesíteni, további gólt már nem engedett hálóőrünk a kapuba, de így egy pontot sem szereztünk a Törökbálint ellen.

Az Aramis II-es csapata egy nagyon hajtós és ki-ki mérkőzéssel folytatta. Hamar szereztünk 2 gólt, amire nagy szükség is volt. A második félidőben szépített a Dunaharaszti MTK, azonban végig küzdöttünk és jó játékot mutatva megtartottuk az előnyünket -amiben hálóőrünknek is nagy szerepe volt- és ezzel a fontos 3 pontot is.

A 3. mérkőzésre már kezdtünk fáradni, a végig példamutató játékot játszó korosztályuknál 1-2 évvel fiatalabbak is. Fantasztikus megoldásokat és jó mérkőzést játszottunk a Dunaharaszti MTK ellen. Ellenfelünk szerzett vezetést, de a szünet után hamar egyenlítettünk. Aztán nem volt szerencsénk, fogyott a koncentrációnk is és 2 gólt kaptunk, amin már nem tudtunk javítani.

A II-es csapatunk 3. mérkőzésén a csapatunkat edzőink különböző nehézségek elé állítva küldte a pályára, ezeknek a megoldása közben játszottunk és nyertünk nagyobb arányban.

2017. 12. 17. 11:30