U15, PMLSZ, 1. forduló

2018. december 10. - 10:37

Az első mérkőzésen egymás ellen játszott a 2 Aramis, ahol mindkét csapat szépen megállta a helyét, az idősebbek nyertek 2:0-ra. A második mérkőzésen óriási közdelem volt az Asterix ellen. Lelkes és gyönyörű játék mellett 3 gólos hátrányból nyertük meg a mérkőzést 5:4-re. Mondanom sem kell, hogy micsoda csapatösszetartás és akarat volt a srácokban. Karcag Noel mesterhármasa hozta meg az egyenlítést és Sisó gólja a fordítást, még az első félidőben.

A második játékrészben mindkét oldalon volt 1-1 találat. Ezt a mérkőzést nem fogják elfelejteni a gyerekek és reméljük ezt az elszánt küzdelmet sem.

A másik csapatunknál nehezen indult meg a gólszerzés, a félidő 0:0 volt. A második játékrész közepefelé végre vezetést szereztünk, majd további 3 góllal biztosítottuk a győzelmünket.